>

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

 •   готівкою при отриманні товару.
 •   онлайн оплатою на сайті.
 •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

780 шт.
6 шт.
540 × 282 × 78.5 мм
9+
Battery 0 шт.
5.0

Опис

Настав час переміститься у всесвіт Ніндзяго і влаштувати справжній бій на катамаранах. Якраз це і допоможе здійснити набір LEGO Ninjago 71748 Морський бій на катамаранах.

Чим же набір може здивувати?

У коробці знаходиться 780 деталей, з яких збираються два великих катамарани. Вони мають яскравий зовнішній вигляд, глибоку деталізацію навіть найдрібніших елементів, а також деякі цікаві функції.

Катамаран Хранителів обладнаний двома гарматами з пружинним механізмом і може розправитися на три окремі човни. При цьому на одному з них є невелика в'язниця, а на іншому — дві гармати та кошик з алмазами.

Катамаран ніндзя теж має дві гармати з пружинним механізмом, а також може бути зібраний у двох режимах — швидкісному і бойовому.

Таким чином, можна придумувати різні ігрові сюжети, насолоджуватися складанням моделей чи просто ганяти по всій кімнаті на крутих катамаранах.

Це ще не все! У наборі ЛЕГО 71748 можна знайти ще й цікаві мініфігурки відомих героїв:

 • Джея;
 • Зейна;
 • Кая;
 • вождя Мамматуса;
 • Хранителя гуркоту;
 • Хранителя грому.

Всі вони відрізняються своїм унікальним зовнішнім виглядом і крутою зброєю: меч, лук і стріли, спис і т.п.

Неможливо обійти стороною і цікаві аксесуари, які роблять гру ще цікавіше.

Що потрібно знати?

Конструктор відмінно взаємодіє з іншими наборами цієї серії. Більш того, він прекрасно підходить для гри як наодинці, так і разом з друзями. Всі деталі конструктора зроблені з високоякісного пластику, тому їм не страшні падіння, подряпини та інші неприємності.

Разом з тим ЛЕГО розвиває дрібну моторику рук, уяву, логіку, концентрацію і цілий ряд інших якостей. Відмінний варіант, щоб поєднати приємне з корисним.

Щоб купити конструктор, досить просто оформити заявку на сайті чи зателефонувати нам.
 

 • 5.0

  31 бер, 2021
  Це дивовижний набір для покупки. Тому якщо ви досі в пошуках, раджу обрати саме його. Обидва катамарани абсолютно дивовижні та барвисті. Я побудував цей комплект зі своїм 6-річним сином. Він почав з катамарану Кая, поки я працював з більшим. У нього не було проблем з його створенням, хоча наліпки все ж клеїв я. Після цього, ми разом працювали над меншими човнами, які кріпляться до катамарану. Коли все було завершено, син негайно захопив Джея, і ми почали гонку на килимі, нашому уявному океані :)
  Достоинства:
  Останнім часом мене дуже радує цінова політика лего, можна дозволити собі значно більше наборів. Як бачите, нам вдалося і весело провести час, збираючи набір, а пізніше - граючи з ним.
  Недостатки:
  Ні я, ні син нічого негативного не виявили.
  • 1 кві, 2021
   Ахах, цікаво, хто ж врешті-решт переміг?)
 • 5.0

  5 бер, 2021
  Серьезно? Бой на катамаранах? Они у меня точно не ассоциируются с серией. Ну хорошо, что хоть не мотоциклы опять. В любом случае это самый большой набор серии из вышедших в марте. Внутри 6 минифигурок, но ни одна из них не уникальна. Злодейский катамаран, определенно, мой любимый, с двумя дополнительными лодками сбоку, которые можно отсоединить. Хотя они оба выглядят свежо и интересно. Как я заметил, лего ударились в морскую тематику, надеюсь так будет и в дальнейшем.
  Достоинства:
  Абсолютно новые для серии катамараны, еще и так хорошо сделаны. Аж 6 новых минифигурок. Есть даже некий функционал.
  Недостатки:
  Серия по прежнему грешит наклейками.

Рекомендуємо подивитися ці товари

Артикул:
70602
350 шт.
7-14 років
Артикул:
70665
154 шт.
7+ років
450 шт.
8-14 років
Артикул:
70732
1 069 шт.
8-14 років
Артикул:
71708
217 шт.
7+
Артикул:
70615
944 шт.
9-14 років
322 шт.
7+
1 016 шт.
9+