>
Співробітникі компанії
Євген

Координатор усіх дій в нашому колективі та генератор блискучих ідей Євген ніколи не сидить, склавши руки. Він залюбки допоможе креативною порадою, справою чи просто дотепно підбадьорить!

Федір

Знавець київських вулиць та проспектів Федір завжди знайде найкоротший шлях до замовника. Швидкість, невтомність та пунктуальність – ось ті чесноти, якими по заслузі може пишатись наш кур’єр.

Лідія

В переддень свят та розпродажів, коли дзвінки та замовлення досягають критичної точки, за справу береться досвідчена «фея» Лідія. Вона залюбки допомагає колегам впоратись з виром замовлень!

Олена

Невтомна «бджілка» Олена завжди прагне досконалості у роботі. Вона завжди радіє зверненням клієнтів та дарує їм не тільки радість від обраної ними покупки, а й гарний настрій на весь день!

Марина

Розібратись в скупченні цифр, сум, накладних, фінансових звітах, спрогнозувати відсоток знижки та, врешті-решт, нарахувати всім співробітникам зарплатню – усім цим займається чарівна Марина.

Андрій

Андрій – справжній багатофункціональний фахівець LEGO-справи. Він з легкістю може бути оператором, продавцем, кур’єром, сортувальником, пакувальником та, звісно ж, палким шанувальником LEGO!

Руслан

Руслан завжди прагне досконалості і довершеності – саме тому він вивчає новітні тенденції на європейському ринку розваг та іграшок, адаптуючи їх для максимального втілення у роботі  магазину.

Мерген

Незримий «ельф» сайту Мерген пильнує за станом серверів та «нутрощів» сайту. Тому, робота сайту є невпинною та безперебійною, а технічні «перерви» у роботі сайту є максимально короткочасними.

Сергій

Великий поціновувач та колекціонер конструктору LEGO Сергій майже без вихідних невтомно займається оптимізацією роботою наших сайту та реального магазину, здійснюючи загальні «мозкові штурми».

Алима

Невтомна Аліма постійно дарує всім сяючу посмішку та веселий блиск очей. Ця жвава дівчина завжди знає, що найкраще підійде тому чи іншому клієнту, виходячи з умов та критеріїв замовника.

Ксенія

Ксенія залюбки допоможе будь-якому клієнту підібрати бажаний набір LEGO з асортименту нашого сайту та знає, як ніхто, що насправді потрібно малятам та обізнаним фанатам датського конструктору! 

Твоя Вакансія

Компанія "Constructors" динамічно розвивається. Можливо це саме ваше робоче місце!

Компания "Constructors" динамично развивается. Возможно наша компания - это именно ваша будущая карьера!