>

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

  •   готівкою при отриманні товару.
  •   онлайн оплатою на сайті.
  •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

212 шт.
3 шт.
262 × 191 × 46 мм
7+
Battery 0 шт.

Опис LEGO Super Heroes Людина-Павук і Примарний Вершник проти Карнажа (76173)

Ви тільки подивіться на масштабність цієї битви, тут відразу троє відомих персонажів коміксів Marvel, всі вони зібралися в новому наборі LEGO Super Heroes Людина-Павук і Примарний Вершник проти Карнажа (76173).

Битва Людини-павука і Примарного вершника проти суперлиходія всесвіту Marvel Карнажа. Хто переможе? Цікаво, якою саме фігуркою будете грати ви, який персонаж вам до душі, ближчий за сприйняттям? Спритна і швидка Людина-павук або жорсткий і сильний Примарний вершник, а, можливо, ви віддасте перевагу стороні зла, вибравши фігурку Карнажа?

Карнаж є симбіотом, позаземним паразитом, а симбіот може заволодіти будь-яким тілом. Найчастіше, в коміксах представлений як ворог Людини-павука, а в подальшому — Венома. Головною його філософією є твердження, що всі люди злі і ретельно приховують це, а також мають повне право робити все, що захочеться. 

Швидше, допоможіть Людині-павуку і Примарному вершнику з набору ЛЕГО Super Heroes 76173 зупинити Карнажа, адже він справжнє зле чудовисько.

Примарний вершник є антигероєм, його ім'я Джонні Блейз, щоб врятувати життя свого батька, уклав угоду з дияволом. У будь-який момент Джонні може трансформуватися в Примарного вершника, всемогутнього демона, при цьому вся його людська плоть зникає і залишається тільки палаючий пекельним вогнем скелет.

Придумуйте свій сценарій гри, запрошуючи друзів для спільних пригод і відчуйте себе легендарними супергероями разом з LEGO.

Набір LEGO Людина-Павук і Примарний Вершник проти Карнажа (76173) подарує незабутні враження від гри, змусить вас хвилюватися і битися, але при цьому, граючи, отримувати величезне задоволення.

Що в коробці? 212 деталей, 3 мініфігурки, інструкція по збірці.

Купити набір LEGO Super Heroes 76173 Людина-Павук і Примарний Вершник проти Карнажа можете в нашому інтернет-магазині.

Відгуки про LEGO Super Heroes Людина-Павук і Примарний Вершник проти Карнажа (76173)

Залишити відгук

Будьте первым, оставьте свой комментарий об этом товаре

Видео Товара

Рекомендуємо подивитися ці товари

223 шт.
6-12 років
1 шт.
8-14 років
Артикул:
76104
375 шт.
7-14 років
152 шт.
6+
524 шт.
7+ років
Артикул:
76042
2 996 шт.
16+ років
699 шт.
8+ років
2 526 шт.
14+ років