>

LEGO Super Heroes Зал з костюмами Залізної Людини (Артикул: 76125)

По Киеву курьером Бесплатно при условии 100% предоплаты

По Киеву почтойБесплатно при условии 100% предоплаты

По УкраинеБесплатно при условии 100% предоплаты

Наложенный платёжСогласно условиям перевозчика

СамовывозБесплатно

Оплатити замовлення Ви можете:

  •  готівкою при отриманні товару.
  •  переказ коштів на карту.
  •  грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати уточнюйте у оператора при підтвердженні замовлення.

524 шт.
6 шт.
70 × 382 × 262 мм
7+ років

Опис

Конструктор LEGO Super Heroes 76125 «Лабораторія Залізної Людини» це один з найбільш довгоочікуваних наборів для фанатів Тоні Старка. Найзначнішим елементом набору є костюм Залізної людини Марк-1 (Найперший костюм, створений Тоні Старком). В лабораторії є блендер для смузі, платформа на якій можна підремонтувати або вдосконалити потрібний Вам костюм, біля платформи розташовані роботи-ремонтники, які допоможуть в цьому. Вся лабораторія може видозмінювати свою конструкцію як Ви побажаєте, щоб грати було цікавіше. Є робоче місце Тоні Старка з чотирма проекційними екранами, їх можна прикріпити позаду стіни з костюмами. Також в наборі ми бачимо незамінного робота-пожежника.

  • Броньований костюм «Ігор» допоможе Залізній людині розібратися з незваними гостями, які прийшли в його лабораторію аутрайдерами. Страхітливий синій робот виглядає переконливо.
  • Мініфігурки набору: Залізна людина МК 1, Залізна людина МК 5, Залізна людина МК 38, Залізна людина МК 41, Залізна людина МК 50 і два аутрайдера.

Коментарі (1)

Залишити відгук
5.0

12 кві, 2019
Интересный конструктор, красиво смотрится после сборки. У нас ребенок очень любит этого героя, и он с большой радостью конструировал данную лабораторию. Тут отлично переданы костюмы Старка и его образ в целом, думаю именно по этой причине моего дитя теперь от него не оторвать.

Видео Товара