>
Новина
Опубликовано31.12.2019

Ура! Новинки начала 2020

Новость
Опубликовано, 31.12.2019

У Новий рік з неймовірними новинками LEGO! Це справжній різдвяний подарунок, адже більше сотні новеньких наборів ЛЕГО вже доступні до покупки на нашому сайті. Цікаво?

LEGO City — постійна класика

Звичайно ж, першість займає флагманська серія ЛЕГО Сіті, яка з року в рік випускає нові транспорт і нерухомість для вашого ЛЕГО-містечка. За традицією оновилася як лінійка поліцейських, включаючи оновлену Поліцейську дільницю, так і пожежна бригада обзавелася новими машинами і вертольотами.

LEGO Minecraft — поза конкуренцією

Незважаючи на величезний ринок комп'ютерних ігор, які з'являються буквально кожен день, знаменита пісочниця Майнкрафт не поступається у лідерських топах. Такою ж популярністю користуються і конструктори LEGO по даній франшизі. Яскраві і барвисті, модульні і різноманітні — краще втілення гри в реальність!

LEGO Trolls — абсолютна новинка

Тролі — приголомшливо мультфільм, який повністю просякнутий духом веселощів і пригод! Для деяких це стане подивом, але компанія LEGO звернула увагу саме на цю чудову історію і втілила її у пластикових конструкторах. Мабуть неспроста, адже набори варті вашої уваги!

LEGO Friends — класика «в рожевому»

Топова серія для юних прихильниць наборів ЛЕГО. Правильно, адже не тільки хлопчикам літаки і машинки! Відправляйтеся в перукарню, лікарню або ж відпочиньте з наметами на природі. Обирайте собі конструктор на будь-які переваги, адже в Хартлейк-Сіті не буває нудно.

LEGO Ninjago — тотальна роботизация

Вже знайомі нам брати Ніндзя не гребують використовувати футуристичні технології, адже головне — здолати суперника! Збірні роботи, кібердракони, тюнінговані автомобілі порадують вас на початку 2020 року.

 

Захоплення не припиняється!

Ще є цілий ряд чудових серій, про які ми не встигли розповісти, але ми не можемо їх обійти стороною:

›  LEGO DUPLO — звичайно ж, компанія ЛЕГО не залишає малюків осторонь і цілий ряд чудових розвиваючих новинок вже представлений на сайті.

›  LEGO Architecture — за традицією, стильна і лаконічна серія Архітектури поповнилася двома наборами: 21051 «Токіо» і 21052 «Дубай».

›  LEGO Creator — творчість завжди в моді! Різнопланова і креативна серія ЛЕГО, як зазвичай, пропонує 3 варіанти складання для кожного наборчика. Тим самим, на початку 2020 роки ми маємо 7 новинок і аж 21 варіант з будівництва моделей!

›  LEGO Technic — шанувальники складних збірних моделей також будуть раді, адже серія ЛЕГО Технік обзавелася новинками на різний смак і бюджет. Тут є як невеликі модельки для новачків, так і щорічні флагмани, таки як «Машина Top Gear» і «Пересувний кран».

›  LEGO Disney — пригоди принцес тривають! Чудові новинки 2020 за участю Аріель, Белль, Мулан і іншими казковими героїнями вже чекають своїх шанувальниць.