>

LEGO Super Mario Полювання на скарби жаби (71368)

По Киеву 80 грн

По УкраинеСогласно условиям перевозчика

Самовывоз.Бесплатно

 

Оплатити замовлення Ви можете:

  •  готівкою при отриманні товару.
  •  переказ коштів на карту.
  •  грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

464 шт.
4 шт.
540 × 282 × 59 мм
8+

Опис

Нова іграшка, яку полюблять всі члени сім'ї
Супер Маріо - культовий персонаж, який знайомий практично кожному. Гра існувала на ігрової консолі Nintendo і стала символом 1990-2000 років. Воно й не дивно, адже геймплей простий і зрозумілий, але водночас захоплюючий. Цим надихнулася компанія ЛЕГО при створенні абсолютно нової серії конструктора «Супер Маріо». Грати на консолі цікаво, але ще цікавіше взяти персонажа в руки і розглянути його ближче.

Як грати з набором
З'єднайте деталі набору в цільну систему випробувань для героя. Це робиться за класичним принципом ЛЕГО - цеглини з кріпленням, яке використовується з 1958 року. Тут є старт у формі зеленої плитки і фініш з прапорцем. Складайте маршрут на свій смак і придумуйте щось нове, для того щоб проходити нові рівні. Постарайтеся набрати максимальну кількість очок під час пригоди. У цьому вам допоможуть елементи гри у вигляді кнопок, випробувань і ворогів.
У наборі Полювання на скарби жаби (71368) вас чекає захоплюючий і великий маршрут випробувань. Спробуйте знайти скарби жаб і зібрати їх. Для цього потрібно пройти обертові платформи, ігрові кубики, залізти на дерево, провідати будинки жаб. На шляху ви зустрінете персонажів Чіп Чіпса, Жаби, Тоадета, і Гумби. Вони будуть намагатися перешкоджати, але поборовши їх, ви зможете заробити додаткові очки.

Необмежена кількість випробувань
Іграшкові набори LEGO Super Mario, створені як для одиночної, так і для командної гри. Стартовий курс, набори розширення і пакети посилення пропонують безмежні варіанти ігрового процесу і розвивають у дітей навички розв'язання проблем. Змагатися з самим собою, або з друзями - вирішувати вам, адже веселощі від цього не залежить.

Основні характеристики набору
1. Складається з 464 деталей - з'єднайте їх в велику кількість челленджів.
2. У наборі ви знайдете 4 мініфігурки: Чіп Чіпса, Жаби, Тоадета, і Гумби.
3. Фігурка Маріо в комплект не входить.
4. Рекомендуємо поєднати цей набір зі стартовим набором Пригоди з Маріо (71360).
5. Ідеальний подарунок для дітей від 8 років.

Купити набір LEGO Super Mario Полювання на скарби жаби (71368) ви можете на нашому сайті. Доставка здійснюється не тільки по м. Київ, а й по всій Україні. Всі набори 100% оригінальні та сертифіковані.

Коментарі (0)

Залишити відгук

Будьте першим, залиште свій відгук про цей товар

Видео Товара

Рекомендуємо подивитися ці товари

231 шт.
6+
10 шт.
6+
205 шт.
6+
Артикул:
71372
11 шт.
6+
468 шт.
8+
1 010 шт.
8+
Артикул:
71361-6
1 шт.
6+
180 шт.
6+