>
Під замовлення
17999 грн
Ціна вказана на момент останнього продажу.
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань

По Києву кур'єром: безкоштовно (100% передоплата)

По Києву поштою: безкоштовно (100% передоплата)

По Україні: безкоштовно (100% передоплата)

Накладений платіж: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

За умови передоплати відправка і доставка даного набору здійснюється безкоштовно.

Оплатити замовлення Ви можете:

 •   готівкою при отриманні товару.
 •   онлайн оплатою на сайті.
 •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

2 049 шт.
4 шт.
47.8 × 10.7 × 37.7 cm
12+
0 шт.
5.0

Опис

Відвідайте старий рибальський магазин, в якому знайдеться все для вдалої риболовлі, сторожова вежа з оглядовим балконом для 360-градусного огляду і підзорною трубою, а також затишний офіс на нижньому поверсі. У моделі присутні 2 знімних дахи, задня стінка в магазині, що відкривається для легкого доступу, 4 мініфігурки (капітан, рибалка, дружина рибалки і їх дитина, а також кішка і 3 фігурки чайок), і безліч інших цікавих деталей і елементів для того, щоб запалити вашу уяву.

 • 5.0

  27 лис, 2018
  Мене цей набір вразив з першої картинки, що я побачила. Відразу дуже захотілося і для себе такий милий будиночок. Зібрали разом з дитиною, тепер радує погляд у нас у вітальні. Конструктор виявився навіть краще, ніж я уявляла, розглядати можна годинами. Багато персонажів, а ще всяких милих штучок: рибок, пташок, крабів, вудок, ліхтариків і так далі. Дуже цікаво.
 • 5.0

  7 лис, 2018
  Набор стал подарком сыну за его примерное поведение, он любит конструкторы Lego, уже имеется у него 3 других набора, этот стал самым большим со всех. Я всеми руками за, когда ребенок проводит время за занятием, которое приносит пользу, а игра с конструктором именно такая. Благодаря ему он стал лучше считать, осуществляя денежные расчеты с героями игры, лучше ориентироваться, куда какую деталь нужно поставить, дабы сложилось одно целое. Набор хороший, яркий, с множеством деталей, единственное, как мне кажется, фигурок можно было бы положить больше, штук 6. Хотя, если они есть из предыдущих наборов, то для игры ребенку более, чем предостаточно их будет.

Видео Товара

Рекомендуємо подивитися ці товари

6 020 шт.
16+