>
Під замовлення
3199 грн
Ціна вказана на момент останнього продажу.
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань

По Києву кур'єром: безкоштовно (100% передоплата)

По Києву поштою: безкоштовно (100% передоплата)

По Україні: безкоштовно (100% передоплата)

Накладений платіж: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

За умови передоплати відправка і доставка даного набору здійснюється безкоштовно.

Оплатити замовлення Ви можете:

  •   готівкою при отриманні товару.
  •   онлайн оплатою на сайті.
  •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

695 шт.
3 шт.
54 × 5.9 × 28.2 cm
8+
0 шт.
5.0

Опис

Рідні сестри Емілі і Софія Джонс розлучені злим Королем гоблінів - він заточив Софію в своєму замку в клітці. Емілі доведеться згадати всі заклинання, яким її навчили добрі ельфи і, озброївшись золотим мечем і протиотрутою, таємно підпливти до замку Короля на невеликому плоту. Дівчинці слід бути дуже обережною, адже блідо - зелені стіни замку таять в собі безліч пасток - хижі квіти з шипами, підйомний міст на ланцюгах, катапульти. Крім того, за підступами до лігва спостерігає пильний гоблін з списом в лапах, а сам Король відмінно вміє кидати ласо.

  • 5.0

    11 сер, 2019
    Всё очень хорошо, скидка здесь более чем 500 грн, я не упустил такой хороший шанс купить подарок для дочки. Забрал конструктор и оплатил по факту в магазине. Очень понравилось, что можно забронировать товар без предоплаты. Дочке еще не подарил, лежи запечатанный, ждёт начала учебного года :) Но покупаю Лего далеко не первый раз, на счёт качества сомнений нет!

Рекомендуємо подивитися ці товари