>
Уточнити наявність
3375 грн
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань
Повідомити про наявність
Ми повідомимо вас відразу ж, як товар надійде до нас.
Купити в розстрочку

По Києву кур'єром: безкоштовно (100% передоплата)

По Києву поштою: безкоштовно (100% передоплата)

По Україні: безкоштовно (100% передоплата)

Накладений платіж: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

За умови передоплати відправка і доставка даного набору здійснюється безкоштовно.

Оплатити замовлення Ви можете:

  •   готівкою при отриманні товару.
  •   онлайн оплатою на сайті.
  •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

386 шт.
4 шт.
38.2 × 5.7 × 26.2 cm
7+
0 шт.
5.0

Опис

Людині-Павуку доведеться чимало потрудитися, щоб вибратися з цієї пастки. Величезні хиткі піски на будмайданчику перетворилися в піщані гігантські руки, які норовлять його схопити, а крім того - за Спайдерменом женеться Носоріг, керуючий гігантським роботом у вигляді носорога, звичайно ж. Цю важку машину, що стріляє снарядами, можна перемогти, лише відтявши йому голову величезним стінобійним знаряддям, яким і намагається керувати Людина-Павук (Spiderman). Чи зможе він подолати гігантського Носорога з його господарем всередині, Піщану Людину (Сендмена) з його піщаним царством і, до того ж, свого двійника - Залізного Павука?

  • 5.0

    20 чер, 2019
    Нехай когось не бентежить ціна, але даний набір дійсно коштує своїх грошей: він здається великим навіть для дорослої людини, а для дитини тим більше - 386 елементів конструктора і 4 мініфігурка. Купили його 7-річному синові і тепер не відірвати. Відмінна ідея набору полягає в тому, що дитина тепер може самостійно придумувати і конструювати будь-які сюжети у своїй грі. Конструктор Лего як завжди порадував відмінним яскравим дизайном, якісним матеріалом, з якого виготовлені елементи і просто ефектною задумкою. Думаю, що подібні іграшка прослужить довго у всіх сенсах.

Видео Товара

Аксесуари

Рекомендуємо подивитися ці товари