>
В наявності у постачальника
4299 грн
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань
Повідомити про наявність
Ми повідомимо вас відразу ж, як товар надійде до нас.
Купити в розстрочку

По Києву кур'єром: безкоштовно (100% передоплата)

По Києву поштою: безкоштовно (100% передоплата)

По Україні: безкоштовно (100% передоплата)

Накладений платіж: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

За умови передоплати відправка і доставка даного набору здійснюється безкоштовно.

Оплатити замовлення Ви можете:

  •   готівкою при отриманні товару.
  •   онлайн оплатою на сайті.
  •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

674 шт.
4 шт.
54 × 5.9 × 28.2 cm
8+
0 шт.
5.0

Опис

Разом з месниками розпочинай бій за рукавицю нескінченності в наборі LEGO Super Heroes Остаточна битва Таноса (76107). Роби постріли у Таноса з корабля месників. Відкрийте кабіну льотчика та йдіть в атаку разом із Зоряним Лордом, Залізною Людиною та Гаморою. Уникайте ударів великого меча Таноса. Отримавши перемогу, хапайте мерщій золоту рукавичку нескінченності та вилітайте. До набору входять 3 звичайні мініфігурки Гамори, Залізної людини, Зоряного Лорда, а також велика мініфігурка Таноса. Остання йде разом із золотою рукавицею нескінченності, стійкою для неї та мечем. До вашого арсеналу зброї належить 2 лазерні гармати Зоряного Лорда та меч Гамори. Відтвори захоплюючі сюжети з кінострічки “Месники: Війна Нескінченності”.

 

 

  • 5.0

    27 лис, 2018
    Дуже крута версія корабля «Мілана»!!! Радує і нова версія залізної людини і Гоморри!!! Та й до цього космічного корабля приєднується рятувальна капсула з набору "у пошуках зброї Тора" дуже круті принти!! Коротка МЕГА-фігурка Таноса!!! Та й рукавичка нескінченності з каменем нескінченності теж порадували! Безглуздий шолом на голові у Таноса, щілини в кабіні "Мілано". Стара версія ЗЛ. Тупий меч Таноса, якщо прибрати меч, то нічого не зміниться. Таким мечем можна тільки масло нарізати. Втім незважаючи на всі мінуси, цей набір, на мою суб'єктивну думку, найкращий по "війні нескінченності". Беріть, і навіть не думайте.

Видео Товара

Рекомендуємо подивитися ці товари