>
Під замовлення
2499 грн
Ціна вказана на момент останнього продажу.
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

  •   готівкою при отриманні товару.
  •   онлайн оплатою на сайті.
  •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

196 шт.
1 шт.
19.1 × 6.1 × 14.1 cm
7+
0 шт.
5.0

Опис

Відмінний спорткар Мерседес AMG GT3 в ліцензійному LEGO-варіанті порадує фанатів ралі і крутих машин своєю агресивністю дизайну, незвичайним сталевим кольором, трохи затемненим склом, змінним бампером, рухомим жовтим "хвостом" на багажнику і чотирма запасними колісними дисками. Деталізація боліда виконана на вищому рівні - навіть вихлопна труба машини представлена ​​не декаллю, а циліндричною деталлю. Веселий гонщик в чорно-жовтому костюмі з емблемою "Мерседес" озброєний великим розвідним ключем і рішучістю виграти гонку!

  • 5.0

    16 гру, 2018
    Дуже крута машина. Є варіативність між спортивною і гоночної версією. Машина може нормально виглядати серед стріт-рейсинговых машин цієї серії (форд мустанг і т. д.), і відмінно з гоночними (ауді і т. д.). Деякі відмінності з оригіналом є, але це лего, цього було не уникнути. Прикольно і зручно зроблена заміна передньої частини, є навіть щось на подобі "нутрощів машини", але я не думаю що це було зроблено навмисне.

Рекомендуємо подивитися ці товари