>
Під замовлення
315 грн
Ціна вказана на момент останнього продажу.
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

  •   готівкою при отриманні товару.
  •   онлайн оплатою на сайті.
  •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

90 шт.
4 шт.
15.7 × 4.5 × 14.1 cm
5+
0 шт.
5.0

Опис

Захистом населення ЛЕГО-міста хоробрі пожежні займаються не тільки на суші, але і на воді! Команда вогнеборців з набору LEGO 60106 City, що оснащена турбінним катером з водяною гарматою, патрулює прибережну і портову зони міста, пильно стежачи за дотриманням норм пожежної безпеки. І ось надійшов виклик - на одному з причалів через помилку ремонтника загорівся нафтовий насос! У наборі ЛЕГО 60106 для початківців «Пожежна охорона» Ви дізнаєтесь: Чи зуміє відважна трійка з двох пожежних і одного аквалангіста поспішити на місце вчасно, не дати потонути невдалому робітнику і загасити палаючий механізм, що стоїть на дерев'яному пірсі?

  • 5.0

    18 чер, 2019
    Конструктор виявився дуже якісним. Син прийшов в повний захват від подарунка на день народження. Іграшки виходять в результаті дуже міцними. Конструктор збирається досить легко, синові всього 4 рочки, а він розібрався самостійно. Багато крутяться функціональних деталей, якими дитині цікаво грати. За ціною набір ми придбали в цьому магазині досить вигідно. У нас в магазині іграшок такий коштує значно дорожче.

Видео Товара

Аксесуари

Рекомендуємо подивитися ці товари