>
Під замовлення
599 грн
Ціна вказана на момент останнього продажу.
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

 •   готівкою при отриманні товару.
 •   онлайн оплатою на сайті.
 •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

59 шт.
0 шт.
15.7 × 4.5 × 14.1 cm
4+
0 шт.
5.0

Опис

Жовтий болід Крус Рамірез готується до змагань, не шкодуючи запасних деталей, пального і масла. Самовпевнений жовтий автомобіль буде боротися до останнього, щоб завоювати кубок першого місця. Зараз Рамірез проходить діагностику перед стартом в аеродинамічній трубі. Машинка заїхала на «п'єдестал», що обертається, де її буде обдувати з усіх боків потужний потік вітру, а показники цього процесу будуть виведені на прозоре табло справа. Ця процедура необхідна для того, щоб краще продумати тактику водіння на проблемних ділянках дороги.

 • 5.0

  23 вер, 2020
  Внимательно смотрите на упаковку, там указан возраст с 4 лет. Раннее думаю не стоит покупать набор. т.к. есть мелкие детали, которые может проглотить ребенок. Понравились наклейки, при помощи которых можно "оживить" машинку. В целом набор хороший, веселый.На гоночном тренажере есть вентилятор, который вращается, если на него подуть.
  Достоинства:
  качественный, интересный

Рекомендуємо подивитися ці товари