>
Під замовлення
2999 грн
Ціна вказана на момент останнього продажу.
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

  •   готівкою при отриманні товару.
  •   онлайн оплатою на сайті.
  •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

403 шт.
4 шт.
38.2 × 7.1 × 26.2 cm
5+
0 шт.
5.0

Опис

У наборі LEGO 60143 City "Пограбування транспортувальника автомобілів" парочка лиходіїв вирішила викрасти свою машину, яку перевозить поліцейський тягач на штрафмайданчик. У розпорядженні злочинців є червоний мотоцикл з коляскою і рішучість довести справу до кінця. Двом поліцейським ЛЕГО Сіті доведеться непросто - необхідно захистити евакуатор від нападу і заарештувати злочинну парочку. Крім великої вантажівки, у поліцейських також є патрульна машина і невеликий шлагбаум. Верхній ярус вантажівки може нахилятися, щоб конфіскований транспорт міг заїхати на нього.
У наборі ЛЕГО 60143 присутнє велике розмаїття транспорту і мініфігурок, що однозначно не може не радувати.

  • 5.0

    29 лис, 2018
    Найкращий подарунок для мого сина - будь-який набір лего. Цього разу хрещена подарувала LEGO City Пограбування транспортувальника автомобилей. Набір класний. Одразу ж все зібрали. Домовились хто, що буде робити. Операція по пограбуванню та знешкодженню злочинців відбувалась по всій оселі, грались і дорослі і дітлахи. Якість лего як завжди відмінна.

Рекомендуємо подивитися ці товари

90 шт.
4+
148 шт.
5+
8 шт.
5+