>
Під замовлення
1199 грн
Ціна вказана на момент останнього продажу.
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

 •   готівкою при отриманні товару.
 •   онлайн оплатою на сайті.
 •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

365 шт.
0 шт.
26.2 × 7.2 × 19.1 cm
8+
0 шт.
5.0

Опис

Невеликий набір LEGO Technic познайомить нас з цікавими зразками будівельної важкої техніки. Ми можемо зібрати компактну вантажівку-тягач з причепом і гусеничний екскаватор. В обох моделях реалізовані цікаві функції - завдяки деталі на даху кабіни вантажівки, її передня пара коліс повертається, а така ж деталь в задній частині екскаватора маніпулює його ковшем. Також нам пропонується побудувати одну велику модель універсальної машини з ковшем, де реалізована можливість повороту передньої частини транспортного засобу. Довжина основної моделі (вантажівка + причіп з екскаватором  на ньому) дорівнює 27 сантиметрам.

 • 5.0

  15 січ, 2019
  Особливо радують такі іграшки тим, що дитина їх може збирати разом з батьками. І, звичайно ж, підсумок стає спільною творчістю. Такі розваги потрібні і дітям і дорослим, вони об'єднують. До того ж, самі машинки, які виходять в результаті красиві і дуже вже схожі на справжні робочі автомобілі. Якісні деталі, які ідеально підходять пази і іграшка не розвалюється на частини, коли дитина в неї грає.
 • 16 бер, 2018
  Отличный набор и как самостоятельная единица, и как дополнение к любому другому набору серии technic/education/mindstorm. А количество деталей явно > цены.

Аксесуари

Рекомендуємо подивитися ці товари