>
Під замовлення
3999 грн
Ціна вказана на момент останнього продажу.
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань

По Києву кур'єром: безкоштовно (100% передоплата)

По Києву поштою: безкоштовно (100% передоплата)

По Україні: безкоштовно (100% передоплата)

Накладений платіж: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

За умови передоплати відправка і доставка даного набору здійснюється безкоштовно.

Оплатити замовлення Ви можете:

 •   готівкою при отриманні товару.
 •   онлайн оплатою на сайті.
 •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

744 шт.
0 шт.
28.2 × 9.5 × 26.2 cm
12+
0 шт.
4.0

Опис

Цей ексклюзивний набір буде цікавий як фанатам LEGO, так і любителям сучасної архітектури. Мініатюрний комплекс красивих будівель, представлених тут - музей імені Соломона Гуггенхейма, відомого американського мецената, цінителя мистецтв і засновника цього ж культурного закладу. «Родзинка» музею в тому, що основна його будівля нагадує перевернутий конус - відвідувачі музею повинні піднятися на ліфті на найвищий поверх і звідти почати огляд експозиції, спускаючись вниз по спіралі до виходу з музейного комплексу.

 • 4.0

  16 жов, 2020
  Набор LEGO Architecture Музей Соломона Гуггенхейма хорош тем, что в нем переданы основные черты оригинального здания. Схожесть по архитектуре замечательная. В комплекте буклет с подробной инструкцией и описанием этой достопримечательности. Не понравилось, что цвета немного тускловатые, в оригинале музей по другому выглядит. У меня уже был набор из серии Architecture "Сан-Франциско" и там все намного красочнее и реалистичнее было. Так же хочу предупредить любителей экспериментировать с несколькими наборами о том, что этот набор как донор никуда не годится - не совсем удобно использовать детали для других строений из серии. Его главное предназначение это занять место на полке в собранном виде и радовать глаз.
  Достоинства:
  Схожесть с оригиналом. Подробная инструкция для комфортной сборки. Качество деталей хорошее.
  Недостатки:
  Цвета тусклые, некоторые компоненты выглядят из-за этого уродливо. Цена высоковата.
  • 23 лис, 2020
   Да, цвета здесь не слишком яркие. Но я лично взял набор из-за уникальности. Ну где еще фигурирует музей Соломона кроме этого набора? Я такого набора не видел.

Рекомендуємо подивитися ці товари