>
Під замовлення
599 грн
Ціна вказана на момент останнього продажу.
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

  •   готівкою при отриманні товару.
  •   онлайн оплатою на сайті.
  •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

70 шт.
0 шт.
12.2 × 4.7 × 9.1 cm
5+
0 шт.
5.0

Опис

Ця незвичайна своїм яскраво-червоним забарвленням киця живе дійсно по-королівськи! Її оточує інтер'єр розкішного життя при дворі якогось монарха або просто дуже заможної особи. Перлинка (а саме так звуть красиву кішку) може купатися в маленькому басейні, стрибаючи в нього з трампліну, ласувати смакотою, відпочивати на зручній підстилці. Набір вміщує в себе безліч деталей ніжних відтінків і деталей для декору - позолочені елементи, LEGO - "коштовності", прозорі елементи, що імітують воду. Сама Перлинка володіє чубчиком і хвостиком світло-бузкового кольору.

  • 5.0

    28 лис, 2018
    Донька збирає королівських питомців. Вирішила зібрати всі колекцію. LEGO Disney Princess Королевські питомцы: Жемчужинка подарував нам хрещений. Перше, що помітили, якісно зроблені всі дітальки, не має подряпин, гострих вуглів. Все яскраве. Дизайн продуманий до дрібниць. Кожний елемент потрібний та доповнює загальну картину. З великим задоволенням граємо з набором.

Видео Товара

Аксесуари

Рекомендуємо подивитися ці товари

300 шт.
6+