>

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

  •   готівкою при отриманні товару.
  •   онлайн оплатою на сайті.
  •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

125 шт.
4 шт.
205 × 191 × 61 мм
5+
Battery 0 шт.

Опис LEGO Disney Princess Книга пригод Ельзи й Нокк (43189)

Відкрийте для вашого малюка цілий світ розваг в маленькій книзі з набором LEGO Disney Princess Книга пригод Ельзи й Нокк (43189). Приєднуйтесь до Ельзи у пригодах по Зачарованому лісі, де ви зіткнетеся з Нокком – духом води, який майже такий же сильний, як і сама Ельза.

Нокк – дух скандинавської міфології. В мультфільмі і в наборі ЛЕГО 43189 втілений у вигляді синього прозорого коня, начебто створеного з однієї води. Для захисту використовує океанічну силу і є одним з чотирьох духів Зачарованого лісу. Його характер жорсткий, таємничий і навіть дикий, але одночасно з цим вірний. Тільки Ельзі вдалося приручити водного духа. Чи зможете ви зробити це?

У скандинавській міфології водний дух Нокк – небезпечний і підступний, славиться можливістю змінювати свою форму і подобу. Свідчать легенди, що він заманював мандрівників на берег, приймаючи вигляд красивого чоловіка, який вміло грає на скрипці, або прекрасної жінки – і це тільки для того, щоб затягнути на глибину океану і втопити. Тому, будьте дуже обережні з ним! Він добрий і поблажливий тільки з Ельзою.

Діти зможуть відтворювати сцени з мультфільму, граючи тим чи іншим персонажем, самостійно або в компанії друзів.

Набір ЛЕГО Disney Princess 43189 Книга пригод Ельзи й Нокк має вигляд книги, яку зручно брати всюди з собою, для нескінченної гри. Цей портативний і компактний набір пропонує величезну кількість творчих розваг. Ним можна грати індивідуально, а можна комбінувати з будь-яким набором серії LEGO Disney Princess.

Що в коробці? 125 деталей, 3 мініфігурки, інструкція по збірці, цифрова інструкція PLUS з використанням додатку LEGO Building Instructions.

Купити набір LEGO Disney Princess 43189 можете в нашому інтернет-магазині.

Відгуки про LEGO Disney Princess Книга пригод Ельзи й Нокк (43189)

Залишити відгук

Будьте первым, оставьте свой комментарий об этом товаре

Рекомендуємо подивитися ці товари

Артикул:
41167
521 шт.
4+
300 шт.
6+
302 шт.
6+
133 шт.
5+
701 шт.
6+
105 шт.
5+
111 шт.
5+
380 шт.
6-12 років