>
Під замовлення
999 грн
Ціна вказана на момент останнього продажу.
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

 •   готівкою при отриманні товару.
 •   онлайн оплатою на сайті.
 •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

79 шт.
0 шт.
14.1 × 4.6 × 12.2 cm
5+
0 шт.
5.0

Опис

Маленький біленький собака Гарбузик дуже любить подорожувати. Отримавши листа від далеких друзів, він збирається в дорогу. Гарбузик живе в біло-блакитний вежі, увінчаній золотою півсферою з рубіновим серцем. Також у Гарбузика є магічна карета з золотими колесами, здатна пересуватися без сторонньої допомоги. Добряче підкріпившись кісточками і прихопивши з собою в дорогу полуденок, Гарбузик вмощується в карету, щоб вирушити в дорогу, повну цікавих пригод!

 • 5.0

  29 вер, 2020
  Выбирали подарок для племянницы. Понравился этот набор и https://constructors.com.ua/lego-disney-princess/lego-disney-princess-miniatyurnaya-korolevskaya-konyushnya-41144. Но, маленькая собачка на упаковке все же перевесила. С подарком мы не ошиблись. Распаковывали все вместе. Ниже прикрепила фото. Взгляните насколько все продумано, как подобраны цвета, собачка - ПРЕЛЕСТЬ!
  Недостатки:
  милый набор
 • 5.0

  17 гру, 2018
  Коли донька побачила набір з маленькою собачкою Тиковкою, він їй дуже сподобався. Коштує небагато 269 грн, замовила . Скільки було радості, словами не передати. Зібрали карету, посадили Тиковку, донька катала її п усьому дому, на вулиці. Сама іграшка зроблена якісно, не має неприємного запаху, яскраві дітальки привертають погляд дітей. Дякую лего за щасливе дитинство.

Видео Товара

Аксесуари

Рекомендуємо подивитися ці товари