>
Під замовлення
4999 грн
Ціна вказана на момент останнього продажу.
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань

По Києву кур'єром: безкоштовно (100% передоплата)

По Києву поштою: безкоштовно (100% передоплата)

По Україні: безкоштовно (100% передоплата)

Накладений платіж: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

За умови передоплати відправка і доставка даного набору здійснюється безкоштовно.

Оплатити замовлення Ви можете:

  •   готівкою при отриманні товару.
  •   онлайн оплатою на сайті.
  •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

114 шт.
0 шт.
22 × 5.4 × 18 cm
7+
0 шт.
5.0

Опис

Звір Лави - антагоніст-персонаж, який був випущений компанією LEGO в 2016 році. Ця ростова фігура має чорне тіло з жовтими і помаранчевими прозорими вставками, що імітують вкраплення розпеченої лави. В руках він тримає червону маску Сили Таху і озброєний двома парами лез - "ножиць", які наводяться в бойове положення шляхом повороту шестерень.

  • 5.0

    10 січ, 2020
    Мій син дуже любить різних роботів, солдатиків, трансформерів - коротше у нього їх вже не один десяток - та в принципі в його віці я теж саме любив, тільки от зараз вони грають у війну ан комп'ютері, а ми грали тільки так, але не суть. Завдяки подібним роботам як Лава монстр із серії Lego Bionicle хлопчаки знову граються в звичайні пластмасові іграшки ,а не їх електронні прототипи і це добре - нічого з самого дитинства звикати грати на комп'ютері, потрібно і в живу мати захоплення. Робот моєму синові сподобався, один був в гостях в той час як я приніс синові робота, так вони зі своїм другом відразу ж спорудили нову баталію за участю нового бійця.

Видео Товара

Рекомендуємо подивитися ці товари