>
Під замовлення
4999 грн
Ціна вказана на момент останнього продажу.
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань

По Києву кур'єром: безкоштовно (100% передоплата)

По Києву поштою: безкоштовно (100% передоплата)

По Україні: безкоштовно (100% передоплата)

Накладений платіж: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

За умови передоплати відправка і доставка даного набору здійснюється безкоштовно.

Оплатити замовлення Ви можете:

  •   готівкою при отриманні товару.
  •   онлайн оплатою на сайті.
  •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

217 шт.
3 шт.
26.2 × 4.6 × 19.1 cm
7+
0 шт.
5.0

Опис

Набір LEGO 76058 - це дебютний набір всієї лінійки LEGO Super Heroes, в якому, нарешті, з'являється вогненний Примарний Вершник! Крім прекрасного ЛЕГО-втілення, Гонщик отримує свій фірмовий крутий мотоцикл, охоплений язиками полум'я і Людину-Павука (Spiderman) в напарники. Удвох вони повинні зупинити Хобгобліна, який, літаючи на своєму спідері, порушує спокій мешканців Нью-Йорка. Що ж, з огляду на спритність Хобгобліна і наявність в його апараті двох ракетниць, зробити це буде не так-то й легко, як здається на перший погляд.

  • 5.0

    20 чер, 2019
    Хлопчики давно мріяли про такого конструктора з Людиною-павуком, тим більше їм подобається читати комікси про Людину-павука. Діти з задоволенням зібрали конструктор, тепер постійно грають зі своїми супергероями і людиною-павуком який озброєний павутиною., придумують різні сценки, фантазують. У набір входять дорожні покажчики, тротуар зі світлофором зі сміттєвим баком, язики полум'я. Деталі зроблені з якісного пластику, безпечного для дітей. Граючи з таким набором у дітей розвивається посидючість, мислення.

Видео Товара

Рекомендуємо подивитися ці товари