>
Під замовлення
5999 грн
Ціна вказана на момент останнього продажу.
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань

По Києву кур'єром: безкоштовно (100% передоплата)

По Києву поштою: безкоштовно (100% передоплата)

По Україні: безкоштовно (100% передоплата)

Накладений платіж: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

За умови передоплати відправка і доставка даного набору здійснюється безкоштовно.

Оплатити замовлення Ви можете:

 •   готівкою при отриманні товару.
 •   онлайн оплатою на сайті.
 •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

630 шт.
4 шт.
54 × 7.8 × 28.2 cm
8+
0 шт.
5.0

Опис

Величезний зореліт-штурмовик Кайло Рена, командувача силами Першого Ордена і сина Хана Соло, який перейшов на Темну сторону Сили, буде дуже небезпечним ворогом для кораблів повстанців. Чорний витягнутий фюзеляж корабля таїть в собі кілька гармат і ракетниць, завдяки вузькому витягнутому силуету, потрапити в стрімкий зореліт буде непросто. У пілотську кабіну з червоним склом поміщаються сам Кайло Рен, дроїд і два члени екіпажу - штурмовик Ордена і пілот в чорному костюмі з кисневою маскою. На озброєнні воїнів - бластери, у самого Кайло - ексклюзивний світловий меч червоного кольору.

 • 5.0

  5 лис, 2018
  Обирали з чоловіком набір лего для сина і зупинились саме на цьому, тому що дуже заманливою виглядала ціна. Набір прекрасний, якість за таку ціну шикарна. Дуже корисний подарунок для розвитку вашої дитини.
 • 5.0

  1 лис, 2018
  Сыну очень понравилось это Лего, отзывается положительно и плюс джедай с красным мечом вообще теперь его любимец, частенько с ним играет, таким образом смею рекомендовать к игре.

Рекомендуємо подивитися ці товари