>
Під замовлення
5999 грн
Ціна вказана на момент останнього продажу.
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань

По Києву кур'єром: безкоштовно (100% передоплата)

По Києву поштою: безкоштовно (100% передоплата)

По Україні: безкоштовно (100% передоплата)

Накладений платіж: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

За умови передоплати відправка і доставка даного набору здійснюється безкоштовно.

Оплатити замовлення Ви можете:

  •   готівкою при отриманні товару.
  •   онлайн оплатою на сайті.
  •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

792 шт.
7 шт.
54 × 5.9 × 28.2 cm
9+
0 шт.
5.0

Опис

Десантний транспорт штурмовиків направляється на зачистку від повстанців. Величезний броньований корабель несе в своїх відсіках чотирьох штурмовиків, екіпірованих за останнім словом техніки. На даху транспорту встановлені ракетні установки; там же розташовується кабіна пілота і другий десантний люк для евакуації. Всі солдати озброєні легкою стрілецькою зброєю. Чи зуміє пара повстанців сховатися від такого серйозного супротивника? Адже сили явно нерівні!

  • 5.0

    30 лис, 2015
    Очень приятный набор, в первую очередь радуют минифигурки. 7 минифигурок в одном сете - это реально здорово. Я не сильно углублённо разбираюсь во вселенной Стар Ворс и новый фильм пока не видел, так что о схожести особо говорить не могу, но в этом плане у LEGO никогда проблем не было :) Меня просто заинтересовал внешний вид данного транспорта, а также большое количество серых деталей. В модели открываются некоторые люки и есть довольно интересные функциональные части, которые нужно опробовать самостоятельно.

Видео Товара

Рекомендуємо подивитися ці товари