>
Під замовлення
2199 грн
Ціна вказана на момент останнього продажу.
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

 •   готівкою при отриманні товару.
 •   онлайн оплатою на сайті.
 •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

151 шт.
1 шт.
19 × 6 × 14 cm
7+
0 шт.
4.0

Опис

У цій моделі Porshe дуже легка вага досягається внаслідок використання вуглепластику в якості основного матеріалу корпусу боліда. Двигун в 608 кінських сил здатний видавати максимальну швидкість в 345 км / ч при розгоні до 100 км / год за менш ніж 3 секунди. Цей автомобіль просто створений для широких і гладких автобанів, гоночних треків і ралійних магістралей. У наборі, крім нього і мініфігурки водія в фірмовому костюмі додається елемент дорожнього загородження з фінішним прапором.

 • 4.0

  16 жов, 2020
  Приобрел первый мой автомобиль Порше 918 Спайдер из серии LEGO Speed Champions. Впечатления двоякие. Разработчик делает акцент на схожесть авто с оригиналом, но я не видел сильно большой схожести, хотя конструктором сложно создать точную копию, но видно, что создатели очень старались. По сборке набора у меня не возникло ни одной сложности. Все движущие части авто двигаются, диски можно менять с помощью ключа, который идет в комплекте. Машина в собранном виде не распадается на части, довольно прочное соединение деталей. Еще один недостаток или недоработка разработчика, спереди сильно выступают передние фары, можно было бы их немного сгладить, но в целом это не так критично.
  Достоинства:
  В наборе ключ для смены дисков, качественная и прочная сборка, неплохая детализация.
  Недостатки:
  Не большая схожесть с оригинальным авто, выступающие передние фары.

Видео Товара

Аксесуари

Рекомендуємо подивитися ці товари