>
Під замовлення
3999 грн
Ціна вказана на момент останнього продажу.
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань

По Києву кур'єром: безкоштовно (100% передоплата)

По Києву поштою: безкоштовно (100% передоплата)

По Україні: безкоштовно (100% передоплата)

Накладений платіж: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

За умови передоплати відправка і доставка даного набору здійснюється безкоштовно.

Оплатити замовлення Ви можете:

 •   готівкою при отриманні товару.
 •   онлайн оплатою на сайті.
 •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

332 шт.
3 шт.
35.4 × 7 × 19.1 cm
7+
0 шт.
5.0

Опис

Спільна модель-колаборація концернів Mercedes і McLaren просто створена для підкорення нових фінішних прямих і взяття перших призів. Сріблясто-сталева модель, схожа на силует акули, максимально рухається зі швидкістю в 334 км / ч при розгоні до 100 км / год за 3,8 секунди. Для полегшення моделі, її кузов повністю виконаний з вуглепластика і карбону, алюмінієва рама присутня лише в моторному відсіку. Задній хвіст-спойлер має електронне регулювання. Очевидно, що такий монстр потребує ретельного догляду - в наборі присутня і станція піт-стопа, де команда суперкара, володіючи всіма необхідними інструментами, в найкоротші терміни перевірить колеса, управління і двигун, підготувавши McLaren Mercedes до нових тріумфів.

 • 5.0

  16 жов, 2020
  Из всех собранных наборов LEGO Speed Champions, сын больше всего уделяет внимания этому набору (Пит-стоп команды "Мак-Ларен Мерседес"). Хотя, когда он устраивает гонки, тогда в ход идут и другие гоночные машинки лего. Я ему покупала по одному набору раз в 2 месяца и у него получилась большая коллекция. Он и сам неплохо играет и придумывает себе разные игры, а когда приходят соседские мальчишки, тогда у них организовываются целые турниры и пит-стоп команда всегда востребована. Я рада, что нашла сыну занятие, он не только играет, но и учится логически и конструктивно мыслить.
  Достоинства:
  Продуманный и удобный набор, всегда востребованная игрушка, поэтому никогда не разбирается и стоит на полочке под рукой.
  Недостатки:
  Не нашли мы их.

Видео Товара

Аксесуари

Рекомендуємо подивитися ці товари