>

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

  •   готівкою при отриманні товару.
  •   онлайн оплатою на сайті.
  •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

451 шт.
0 шт.
223 × 223 × 50 мм
6+
Battery 0 шт.

Опис LEGO DOTS Котик з секретом (41924)

Конструктор LEGO DOTS 41924 Котик с секретом  дозволяє хлопчикам і дівчаткам різного віку створити унікальну коробку для зберігання найпотаємніших секретів. Коробка виконана у вигляді цікавого котика, в лапах якого можна розмістити записку чи улюблену фотографію.

Але це ще не все! Тіло котика легким рухом руки перетворюється в зручну підставку для олівців, яка має 2 прихованих відділення. Тепер на робочому місці дитини завжди буде порядок і чистота.

Повна свобода творчості

Головна особливість конструктора ЛЕГО DOTS 41924  в тому, що діти самі можуть змінювати зовнішній вигляд коробки. Для цього в упаковці є багато невеликих плиток різних квітів і форм, які діти можуть розміщувати та переставляти виходячи з власних уподобань. Морда, вуха і ноги кішки будуть мати саме той зовнішній вигляд, яких хоче дитина. Це дозволить повністю розкрити творчий потенціал дітей, який так цінується в сучасному світі.

Крім цього, конструктор покращує дрібну моторику, розвиває уяву, тренує логіку, виробляє здатність концентруватися і позитивно впливає на ряд інших якостей. ЛЕГО – це ідеальна можливість, щоб поєднати приємне з корисним.

Що знаходиться в коробці

Конструктор ЛЕГО ДОТС Котик с секретом  складається з 451 деталі, які відмінно між собою взаємодіють і не можуть нашкодити малюкові. Всі деталі зроблені з високоякісного пластику, тому не бояться падінь, подряпин, скручувань і інших неприємних факторів. Більш того, колір зберігає свою яскравість і насиченість навіть після довгих років експлуатації, тому конструктор може стати відмінним доповненням кімнатного інтер'єру.

Щоб дітям було максимально зручно від'єднувати маленькі пластикові плити, розробники додали в коробку спеціальне пристосування у формі ключа. Воно дозволить уникнути неприємних ситуацій, коли якась деталь не хоче від'єднатися.

Відгуки про LEGO DOTS Котик з секретом (41924)

Залишити відгук

Будьте первым, оставьте свой комментарий об этом товаре

Видео Товара

Рекомендуємо подивитися ці товари

33 шт.
6+
Артикул:
41913
300 шт.
6+
351 шт.
6+
Артикул:
41900
33 шт.
6+
Артикул:
41907
405 шт.
6+
109 шт.
6+
33 шт.
6+
33 шт.