>
Під замовлення
1799 грн
Ціна вказана на момент останнього продажу.
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

  •   готівкою при отриманні товару.
  •   онлайн оплатою на сайті.
  •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

202 шт.
0 шт.
26.2 × 4.8 × 14.1 cm
6+
0 шт.
5.0

Опис

У тихому ставку зеленого розкішного парку насолоджується водною прохолодою виводок жовтих каченят на чолі з мамою-качкою. Підпливши до берега, вони вирішили познайомитися з веселим щеням, який і сам, судячи з усього, не проти цього знайомства. Ласкаво виляючи хвостом, він акуратно обнюхує всі качине сімейство, розбризкуючи при цьому воду. З цих милих тварин можна зробити мудру сову або забавну товстеньку білку з пухнастим хвостом.

  • 5.0

    8 жов, 2020
    Очень была довольна, когда мама подарила мне этот набор. Он просто создан для того, чтобы вызывать умиление)) Утка машет крыльями и вращает головой, а щенок и вовсе может и хвостиком помахать и язык высунуть и ушками пошевелить. Забавные зверята. Иногда меняю их, но чаще всего все равно на меня смотрит с полки щенок. Наверное потому, что хочется такого же живого))
    Достоинства:
    Все животные двигаются. Прикольная утка с утятами, я уже не говорю о щенке, белке и сове))
    Недостатки:
    Нельзя собрать всех животных вместе. Для этого нужно покупать еще два набора(
  • 5.0

    16 бер, 2018
    Конструктор очень понравился, собирается легко. Все варианты сборки ребенку понравились, очень симпатичные зверюшки, выглядят игривыми и веселыми. Сова весёлая и довольно гибкая, в белки красивый хвост, собака очень милый и конечно уточки очень милые. Всем рекомендую это наша самая любимая Лего коллекция.

Видео Товара

Рекомендуємо подивитися ці товари