>
Під замовлення
2199 грн
Ціна вказана на момент останнього продажу.
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

  •   готівкою при отриманні товару.
  •   онлайн оплатою на сайті.
  •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

331 шт.
3 шт.
38.2 × 5.7 × 26.2 cm
5+
0 шт.
5.0

Опис

Щоб перевезти велику кількість вкрадених до свого дому на болоті, злочинці скористалися напівгусеничним всюдиходом. Його потужність подолає будь-яку трясовину і бездоріжжя. Під покровом ночі лиходії розвантажують всюдихід, зносячи ящики з золотом і купюрами в будинок, точніше - в тайник під будинком, розташовану біля коріння могутнього дерева. Але поліція теж не дрімає - судно на повітряній подушці вже мчить, щоб заарештувати злодюжок!

  • 5.0

    2 лип, 2019
    Коли купувала цей набір, сумнівалася, чи сподобається він синові, але у хлопчика конструктор викликав захват. Найбільше малюкові сподобалася човен, під неї він поклав аркуш кольорового паперу блакитного кольору (для імітації моря). Вантажівка поповнила колекцію машинок у дитини. А міні-фігурки і будиночок на дереві часто кочують у нас по квартирі в залежності від того, де син грає.

Видео Товара

Рекомендуємо подивитися ці товари