>
Під замовлення
9999 грн
Ціна вказана на момент останнього продажу.
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань

По Києву кур'єром: безкоштовно (100% передоплата)

По Києву поштою: безкоштовно (100% передоплата)

По Україні: безкоштовно (100% передоплата)

Накладений платіж: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

За умови передоплати відправка і доставка даного набору здійснюється безкоштовно.

Оплатити замовлення Ви можете:

  •   готівкою при отриманні товару.
  •   онлайн оплатою на сайті.
  •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

824 шт.
6 шт.
48 × 9.4 × 37.8 cm
8+
0 шт.
5.0

Опис

Для мобільного загону геологів, що висадилися з трейлера - мобільного штабу біля підніжжя палаючого жерла вулкану, завжди знайдеться робота в ЛЕГО Сіті! У наборі LEGO 60124 "Розвідувальна база" є шість безстрашних геологів, оснащених мобільною лабораторією — штабом, невеликим вантажним баггі, безпілотним апаратом і величезним екскаватором. З їх допомогою геологи заміряють сейсмоактивність землі, відбирають цінні зразки кристалів і лави, спостерігають за ситуацією за допомогою безпілотника. Хоробрим геологам з набору ЛЕГО 60124 слід бути напоготові — з вулкана вже вириваються назовні перші струмки розпеченої магми і ось-ось жерло вибухне тоннами розпеченої лави!

  • 5.0

    15 чер, 2019
    Вирішили порадувати дитину і купили йому такий лего набір. Дійсно, щастю не було меж, він досі з великим задоволенням грає в цей конструктор. Діти люблять, коли в наборі багато всяких деталей-це їх захоплює на довгий час і може зайняти кілька днів їх інтерес. Так воно і є - в цьому наборі крім самого вулкана, який можна спорудити різними масштабами, є ще й кілька машинок і фігурок людей, фахівців з дослідження вулканів. особливо дитині сподобався екскаватор, яким він "дробить породу" з конструктора і перевозить на візку, яка йде в комплекті. Такий набір цілком цікавий не тільки дітям, але і дорослим)

Видео Товара

Аксесуари

Рекомендуємо подивитися ці товари

148 шт.
5+
8 шт.
5+
90 шт.
4+