>
Під замовлення
2799 грн
Ціна вказана на момент останнього продажу.
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

 •   готівкою при отриманні товару.
 •   онлайн оплатою на сайті.
 •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

250 шт.
2 шт.
26.2 × 6.1 × 19.1 cm
5+
0 шт.
5.0

Опис

Комфортну подорож по будь-яким дорогам і автострадах ЛЕГО Сіті забезпечить сет LEGO 60117 . Саме в ньому причаївся черговий перевипуск сімейного фургона - автопоїзда для подорожей на особистому транспорті. Набір ЛЕГО 60117 містить синій місткий пікап, який може взяти на причіп маленький причіп-фургон з кухнею, обіднім столом і спальним місцем всередині. Завдяки такому транспорту, сімейна пара двох мініфігурок з легкістю може виїхати на вікенд, пікнік або відправитися в тривалу подорож, узявши з собою навіть свого улюбленого собаку!

 • 5.0

  2 лип, 2019
  Прекрасно, то что этот конструктор в равной степени понравился как сыну, так и дочурке. Малыши не всегда проводят игры вместе, поскольку сейчас их интересы уже во многом отличаются, но сборка данного конструктора их объединила. Фургон максимально похож на реальный, особенно если учитывать, что сделан он из мелких составляющих. Тоже я могу сказать и о доме на колесах. Детишки разыгрывают целую серию историй относительно того, кто в данный момент там проживает. Благо в комплекте помимо всего прочего присутствуют минифигурки.
 • 5.0

  18 чер, 2019
  Мене завжди вражали реалістичність наборів лего і продуманість кожної деталі. Не дивно, що якщо ми купуємо конструктор, то тільки лего. Якість іграшки виправдовує її високу вартість. Тиждень тому замовили тут "Фургон і будинок на колесах" і як завжди залишилися дуже задоволені. Дочка від подарунка в захваті, зібрала все сама, хоча їй всього 6 років. Інструкція настільки детальна, що дитині не важко розібратися. У причепі ціла житлова кімната, є постіль, кухня, а за кермо машини можна посадити чоловічка. Іграшка чудова, дочка грати їй буде довго.

Видео Товара

Аксесуари

Рекомендуємо подивитися ці товари