>
Під замовлення
1999 грн
Ціна вказана на момент останнього продажу.
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

  •   готівкою при отриманні товару.
  •   онлайн оплатою на сайті.
  •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

157 шт.
2 шт.
26.2 × 6.1 × 19.1 cm
5+
0 шт.
5.0

Опис

Об'ємний вантажний літак ЛЕГО Сіті повільно прогріває двигуни в аеропорту, адже до старту залишилося кілька хвилин. Зелений фюзеляж трохи тремтить від гулу двох двигунів під крилами, а пілот вже закрив вантажний трап. У великий відсік «карго» поміщається кілька тонн вантажів, які потрібно компактно розмістити. Стань другим пілотом великого небесного кораблю ЛЕГО 60101 і допоможи з керуванням завантаженої машини! У набір LEGO 60101 також входить невелика відкрита машинка, на якій робочий аеропорту перевозить всю поклажу на завантаження.

  • 5.0

    2 лип, 2019
    Набор приобрели сыну на День рождения. Ребенок может часами проводить время за сборкой конструктора, у него выработалась усидчивость, чего за ним раннее мы не наблюдали. В момент сборки самолёта части конструктора легко крепятся друг к другу, не открепляются. В наборе присутствуют тележка и автомобиль у которых подвижные колёса, у самолёта есть возможность открывать и закрывать задний трап и двери. Самолёт снабжён турбинами, сигнальными огнями, что делает самолёт более похожим на реальный. Сын с огромным желанием играет с самолётом, усаживает пилота на сиденье предусмотренное для управления моделью.

Видео Товара

Аксесуари

Рекомендуємо подивитися ці товари