>
Новина
Опубликовано12.08.2019

LEGO Hidden Side: Добро пожаловать

Новость
Опубликовано, 12.08.2019

Нова незвичайна лінійка конструкторів з доповненою реальністю LEGO Hidden Side, яку вже можна придбати в нашому магазині constructors.com.ua, викликає не тільки ажіотаж серед LEGO-фанатів, а й масу питань - зокрема, про ігрову взаємодію з реальним набором і його додатком для платформ iOS і Android.в

Наполегливо рекомендуємо подивитися коротке відео:

 

Серія LEGO Hidden Side  перша серед усіх лінійок конструктора LEGO, в якій повноцінно використовується принцип доповненої реальності (augmented reality). Це означає, що ви можете грати реальними мініфігурками і будівлями цієї серії і додатком ЛЕГО Хідден Сайд на своєму планшеті або смартфоні, поєднуючи ці дві ігрові локації. Для повноцінної гри в жанрі AR з наборами LEGO Hidden Side вам необхідно після покупки сету з цієї серії-новинки не тільки розпакувати і побудувати локацію з цеглинок ЛЕГО, але і завантажити на свій гаджет відповідний ігровий додаток з Google Play для Android або однойменний додаток LEGO® HIDDEN SIDE™ з AppStore  для власників техніки Apple.

Після установки програми на ваш гаджет, ви отримаєте можливість сканувати реальну споруду набору, відкриваючи на екрані смартфона або планшета прихований функціонал  боротьбу з монстрами, нові завдання для мініфігурок тощо. Реальне пересування мініфігурок і споруд набору Hidden Side негайно відобразиться і на екрані гаджета, який буде показувати нову доповнену реальність в наборі. Кожен набір лінійки LEGO Hidden Side включає в себе одну доповнену історію з одним привидом-монстром. Можна сказати, що скануючи набори LEGO Hidden Side додатком, ми паралельно запускаємо відеогру, яка буде незвичайним доповненням з невидимими для неозброєного ока сюжетами і заснована на давно знайомих нам реальних деталях і кубиках конструктора.

Ви зможете комбінувати набори LEGO Hidden Side, грати спільно зі скануванням сетів гаджетом або без нього. Також ви зможете грати в додаток LEGO Hidden Side навіть якщо у вас поки немає наборів з цієї AR-лінійки. Правда, в такому випадку буде доступна сюжетна гра лише за привидів. Так-так, ми ще й можемо обрати, за кого ми будемо грати на гаджеті - за хоробрих городян містичного міста Ньюбері, які полюють за привидами - або за потойбічні сили. Додаток працює тільки з певними деталями конструктора лінійки Hidden Side, тому творці цих AR-наборів рекомендують не змішувати складові деталі з деталями з будь-якого іншого «звичайного» конструктора LEGO  якщо ви хочете грати конструктором LEGO Hidden Side із застосуванням сканування реальних моделей. Ну, а якщо ви хочете експериментувати і створити свою унікальну модель-саморобку без сканування додатком на гаджеті  тоді вперед!


Сподіваємося, що ця стаття допомогла вам розібратися в тонкощах гри з новинкою від ЛЕГО. Також на всі ваші запитання можуть відповісти оператори нашого магазину  вам потрібно просто заповнити онлайн-форму звернення на сайті constructors.com.ua або зателефонувати за телефонами, вказаними на сторінці сайту вгорі.


Чекаємо вас в гості і бажаємо вам приємних покупок і не менш приємних вражень від них!