>
Під замовлення
2299 грн
Ціна вказана на момент останнього продажу.
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

 •   готівкою при отриманні товару.
 •   онлайн оплатою на сайті.
 •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

116 шт.
0 шт.
26.2 × 4.6 × 19.1 cm
4+
0 шт.
5.0

Опис

У гаражі старого друга, вантажівки Смокі, Блискавка МакКуінн готується до фінального заїзду в компанії Смокі і ще одного друга, масивного чорного седана. У гаражі є все необхідне для підготовки до змагань. Тут можна знайти кран з ланцюгом і гаком, оглядову яму, великий вибір інструментів і запчастин. Сам гараж виглядає відносно невеликим, але запасливий Смокі зібрав тут чимало корисних і потрібних МакКуінну деталей.

 • 5.0

  25 жов, 2018
  Сын очень любит конструкторы ЛЕГО, уже есть много разных. Последняя наша покупка Гараж Смоуки, большой набор, много ярких деталей, для мальчика это познавательный конструктор, разнообразие новых автомобильных инструментов.
 • 5.0

  23 жов, 2018
  Своему сыну часто покупаю конструктор LEGO. На прошлой неделе купил такой конструктор, сын был очень доволен подарком. Конструктор интересный и качественный, очень хорошо развивает логику.

Рекомендуємо подивитися ці товари