>
Уточнити наявність
1999 грн
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань
Повідомити про наявність
Ми повідомимо вас відразу ж, як товар надійде до нас.
Купити в розстрочку

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

 •   готівкою при отриманні товару.
 •   онлайн оплатою на сайті.
 •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

26 шт.
1 шт.
28.2 × 9.6 × 26.2 cm
2+
0 шт.
4.3

Опис

Великий універсальний автокран з водяним насосом завжди готовий без зволікання виїхати на місце пожежі! Водій пожежної машини, примчавшись на пожежу, дуже швидко висуне сходи на потрібну висоту, після чого спритно залізе на неї з брандспойтом в руках! Автокран складається з сідельного тягача і причепа, на якому розміщена вся техніка для гасіння пожежі. У наборі також присутній фрагмент палаючого будинку, який необхідно погасити в найкоротші терміни.

 • 3.0

  5 жов, 2020
  Хоть я и люблю эту серию, но этот набор считаю недоработаным. Домик с пожаром уж слишком примитивен. Не хватает реалистичности как это бывает у лего. Шнур с пожарным шлангом оказался не прочным.
  Недостатки:
  недоработаный набор, нам попался с плохим шнуром.
 • 5.0

  22 жов, 2018
  Сыну очень нравятся пожарные машины, поэтому покупка данного набора стала большим подарком для него. Он каждый день тушит пожар, и этот процесс занимает его на полчаса так точно. Машина яркая и похожа на настоящую. Материалы качественные, прослужит долго.
 • 5.0

  16 жов, 2018
  Очень хороший конструктор для ребенка, который не имеет мелких деталей, что детей 3-4 лет крайне важно. Малыш играет практически каждый день, в начале немного помогли, теперь собирает сам.

Видео Товара

Аксесуари

Рекомендуємо подивитися ці товари