>
Під замовлення
1799 грн
Ціна вказана на момент останнього продажу.
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

  •   готівкою при отриманні товару.
  •   онлайн оплатою на сайті.
  •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

253 шт.
3 шт.
28.2 × 7.6 × 26.2 cm
5+
0 шт.
5.0

Опис

LEGO дуже рідко випускає мініфігурки дівчат в арештантських робах. Тим дивніше бачити дівчину - злочинницю, яка управляє катером. Судячи з усього, вона хотіла дістатися до схованки з трофеями, але її катер заглух серед болотних драговин. Втекти злочинниця не може - навколо її катера став кружляти кровожерливий крокодил. Тепер їй залишається тільки дочекатися допомоги у вигляді поліцейського вертольота, де сидять двоє поліцейських - пілот і патрульний. Спустившись по мотузці, полісмен врятує (а заодно - і заарештує) невдалу втікачку.

  • 5.0

    31 лип, 2019
    Конструктор зацікавив всю сім'ю! Вертоліт просто величезний вийшов, десь 10х20 см, він і найскладніший в збірці, що викликало інтерес дитини. Човен в наборі місткий не тільки для одного пасажира. Зручно, що цей набір можна поєднати з іншими наборами Лего. Чоловічкам можна змінювати зовнішній вигляд, беручи з інших наборів вбрання. Намагалися човном грати у ванні, не вийшло - потонула)

Видео Товара

Рекомендуємо подивитися ці товари