>
Під замовлення
651 грн
Ціна вказана на момент останнього продажу.
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

 •   готівкою при отриманні товару.
 •   онлайн оплатою на сайті.
 •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

88 шт.
3 шт.
15.7 × 6.1 × 14.1 cm
5+
0 шт.
5.0

Опис

Невелика наукова експедиція ЛЕГО Сіті в складі одного вченого і двох шукачів пригод пливе на двомоторному катамарані ЛЕГО 60157 по лісовій річці. Згідно з наявними даними, десь на узбережжі річки в коренях дерева захований скарб, який і хоче відшукати науковий співробітник експедиції. Однак, нашим героям потрібно бути обережними - десь з глибини темної води за переміщеннями катамарана спостерігає зелений алігатор, який не проти спробувати на смак кого-небудь з мініфігурок із сету LEGO 60157!

 • 5.0

  13 лис, 2018
  LEGO City Набор «Джунглі» - це чудовий набір для початківців. LEGO сприяє розвитку розумової діяльності. Коли ми відкрили цей набір син одразу ж узяв крокодила та змійку, почав з ними грати, довгий час навіть їв, приймав ванну та лягав спати з ними. За допомогою шнструкції зібрали катер, пальму. Вийшов ганий набір для ігри. Придумали свій сюжет, спасали крокодильчика.
 • 5.0

  10 лис, 2018
  Відмінний конструктор, дуже гарна якість. Моя дитина великий любитель тваринного світу, в наборі його дуже порадували крокодильчик, змія і жаба. Граємо з задоволенням, спасибі! Крокодил дуже крутий. І пащу відкривається, і жабу на нього посадити можна. А також ціна порадувала.

Рекомендуємо подивитися ці товари