>
Під замовлення
3999 грн
Ціна вказана на момент останнього продажу.
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань

По Києву кур'єром: безкоштовно (100% передоплата)

По Києву поштою: безкоштовно (100% передоплата)

По Україні: безкоштовно (100% передоплата)

Накладений платіж: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

За умови передоплати відправка і доставка даного набору здійснюється безкоштовно.

Оплатити замовлення Ви можете:

  •   готівкою при отриманні товару.
  •   онлайн оплатою на сайті.
  •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

448 шт.
3 шт.
38.2 × 7.1 × 26.2 cm
8+
0 шт.
5.0

Опис

B-крилий - винищувач-штурмовик із змінною геометрією крила, що розташоване зліва щодо ходу руху, кабіною пілота і декількома автоматичними гарматами. На борту винищувача знаходиться легендарний повстанський генерал Айрен Кракен, який досяг приголомшливих успіхів у справі диверсій і саботажу проти Галактичної Імперії і два пілоти - Тен Намбу, який був чудовим експертом з вибухівки і пілот Сірого Сквадрона, що має непогану льотну амуніцію. Незважаючи на відносно малий розмір пасажирської капсули, туди можуть поміститися всі члени повстанського екіпажу.

  • 5.0

    10 січ, 2020
    Купували цей чудовий набір Lego Конструктор Винищувач B-Wing Star Wars на подарунок синові в честь дня народження. Своїм вибором і покупкою дуже задоволені. Перш за все сподобалося якість виготовлення всіх деталей конструктора і хороша деталировка дрібних елементів. Промальовано все чітко і красиво. Рухливість конструктора також приємно здивувала, гармати обертаються, крила теж змінюють своє положення. Загалом дитина з великим інтересом почала вивчати такий відмінний подарунок, грається їм з величезним задоволенням. Також в комплекті йшли 3 дрібних фігурки зі зброєю, що вдало доповнює весь ігровий процес. Загалом, все сподобалося!

Видео Товара

Рекомендуємо подивитися ці товари