>
Уточнити наявність
2239 грн
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань
Повідомити про наявність
Ми повідомимо вас відразу ж, як товар надійде до нас.
Купити в розстрочку

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

  •   готівкою при отриманні товару.
  •   онлайн оплатою на сайті.
  •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

452 шт.
0 шт.
38.2 × 7.5 × 26.2 cm
10+
0 шт.
5.0

Опис

Патрульний штурмовик військ Галактичної Імперії спритно керує своїм спідером, їдучи по заданому маршруту в пошуках повстанців. Відмінною особливістю набору LEGO 75532 є те, що фігура солдата і його транспорт виконані не в звичному форматі маленької мініфігурки, а в форматі наборів LEGO Technic. В результаті, ми отримали збільшену модель спідера і ростову фігуру штурмовика, у якої динамічно рухаються кінцівки. Озброєний штурмовик пістолетом - бластером, а на самому спідері встановлена ​​гармата, яка стріляє снарядами.

  • 5.0

    15 чер, 2019
    В сумі збирала близько дві години. Багато дрібних і незрозумілих деталей. Але навіть незважаючи на це, час пролетів непомітно, тому що сама збірка дуже цікава. У спідере додано кілька нових елементів-трубки-що робить модель ще цікавішою і більш правдоподібною. Також спідер може стріляти, якщо натиснути на курок. Є кілька деталей, при складанні яких довелося докласти деяких зусиль, кріплення дуже тугі. Покупкою задоволена!

Рекомендуємо подивитися ці товари