>
Уточнити наявність
1877 грн
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань
Повідомити про наявність
Ми повідомимо вас відразу ж, як товар надійде до нас.
Купити в розстрочку

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

 •   готівкою при отриманні товару.
 •   онлайн оплатою на сайті.
 •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

312 шт.
5 шт.
35.4 × 5.9 × 19.1 cm
7+
0 шт.
5.0

Опис

Швидкісний космоліт - спайдер знову з'являється на полицях магазинів іграшок! Тепер всі мініфігурки обзавелися новим дизайном, а сам космоліт став більш плавним в формах, озброївся двома автоматичними гарматами, які спарені і закріплені на задній частині зорельота. У наборі цілих 5 мініфігурок - 2 офіцери Набу, капітан Тарпалс і два бойових дроїда армії Імперії.

 • 5.0

  16 вер, 2020
  У каждого героя должен быть свой транспорт. Вот такой зеленый мобиль появился у наших минифигурок. Деталько хорошо крепятся друг к другу. Набор интересный. Рекомендую.
  Достоинства:
  Нет ничего лишнего, подойдет для игры с любой минифигуркой.
  Недостатки:
  Их просто нет.
 • 5.0

  10 січ, 2020
  Мій син, коли був маленький задивлявся мультиками Зоряні війни. А зараз маленько підріс купуємо йому конструктор Lego Star Wars і влаштовуємо Зоряні баталії у нас вдома. Останній раз купили цей літальний апарат. Син просто в захваті від конструкторів Lego. та й мені подобається в них з ним грати. Всі детальки підігнані ідеально, все повертається і не розвалюється при падінні, адже ми воюємо, аварії неминучі. А найголовніше що пластик не має запаху. Будемо і далі купувати Lego і розвивати свою імперію.

Видео Товара

Рекомендуємо подивитися ці товари