>
Уточнити наявність
662 грн
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань
Повідомити про наявність
Ми повідомимо вас відразу ж, як товар надійде до нас.

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

  •   готівкою при отриманні товару.
  •   онлайн оплатою на сайті.
  •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

76 шт.
1 шт.
14.1 × 4.6 × 12.2 cm
6+
0 шт.
5.0

Опис

Оборонний мобільний шагоход сил Імперії - засіб вогневої і штурмової підтримки військ Галактики. Незважаючи на те, що в оригіналі у шагоходи було два місця - для водія і стрілка, в наборі LEGO 75130 є тільки місце для пілота шагохода. Потужні ноги шагохода на сервоприводах здатні долати різні барикади і загородження, а гармата, розташована на передній броні, здатна повертати у відступ слабкі загони повстанців.

 

 

  • 5.0

    10 січ, 2020
    Це наш вже 4 набір Lego Star Wars. Подобається, що набори всі між собою пов'язані і завжди можна докупити відсутні бойові машини. А син любить збирати і грати в конструктор Lego: він влаштовує цілі міні бої. Деталі конструктора завжди дуже продумані і якісно виконані. В зібраному вигляді бойова машина дуже стійка і при цьому її ноги рухливі і згинаються в декількох місцях. Урізноманітнити гру дозволяє і стріляє маленькими снарядами гармата на корпусі шагохода-треба всього лише натиснути на важіль. Будемо намагатися і далі поповнювати нашу колекцію конструкторами з серії Star Wars.

Видео Товара

Аксесуари

Рекомендуємо подивитися ці товари