>
Уточнити наявність
1299 грн
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань
Повідомити про наявність
Ми повідомимо вас відразу ж, як товар надійде до нас.
Купити в розстрочку

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

  •   готівкою при отриманні товару.
  •   онлайн оплатою на сайті.
  •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

88 шт.
4 шт.
19.1 × 4.6 × 14.1 cm
6+
0 шт.
5.0

Опис

Два снігових штурмовика і два офіцери Першого Ордену в чорних кітелях організували блокпост для стримування сил повстанців. Всі бійці озброєні енергетичними бластерами з червоними зарядами енергії. Пускова установка, розміщена на укріпленій платформі, здатна бити на далекі відстані, завдяки чому повстанцям буде дуже складно підійти непоміченими. У підніжжі наземної установки розміщені ніші для боєкомплекту. Слід зазначити, що установка автоматична - нею дистанційно управляє один з офіцерів Першого Ордена.

 

 

  • 5.0

    10 січ, 2020
    Останнім часом син захопився серією Lego Star Wars. Не змогли ми пройти і повз цього набору, так як стріляючого і обертового лазера у нас ще не було. Та й 4 мініфігурка солдатів дозволяють урізноманітнити гру і влаштовувати справжні бої. Всі деталі Lego як завжди виконані якісно і практично, продумані всі найдрібніші деталі. Будемо продовжувати збирати колекцію.

Видео Товара

Аксесуари

Рекомендуємо подивитися ці товари