>
Під замовлення
8999 грн
Ціна вказана на момент останнього продажу.
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань

По Києву кур'єром: безкоштовно (100% передоплата)

По Києву поштою: безкоштовно (100% передоплата)

По Україні: безкоштовно (100% передоплата)

Накладений платіж: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

За умови передоплати відправка і доставка даного набору здійснюється безкоштовно.

Оплатити замовлення Ви можете:

  •   готівкою при отриманні товару.
  •   онлайн оплатою на сайті.
  •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

774 шт.
0 шт.
54 × 7.9 × 28.2 cm
7+
0 шт.
5.0

Опис

Велика двоповерхова школа для справжніх "золотих голосів" сцени постійно шукає таланти! Жовтий шкільний автобус щоранку привозить на заняття з вокалу солістку Андреа, музикантів Ноа і Іві. Тут вони відточують майстерність співу, щоб згодом стати популярними співаками та акторами. На першому поверсі школи розташований невеликий буфет і вестибюль, на другому - навчальний клас і санвузол. На даху будівлі розташована база для репетицій - тут знаходяться музичні установки, піаніно і відеокамера, за допомогою якої музиканти зможуть помічати свої помилки і промахи.

  • 5.0

    29 лис, 2018
    Як і більшість татусів, я не особливо розбираюсь у іграшках. Але лего полюбляю з дитинства.Донька попросила купити LEGO Friends Школа виконавчого мистецтва. Набір сподобався, як завжди якісний.Грались із автобусом, катали маленьких учнів, співали разом з ними, навіть, пісні їм придумали. Дорослим також подобається лего, приємно, коли з дитиною у тебе спільна мова.

Видео Товара

Рекомендуємо подивитися ці товари