>

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

  •   готівкою при отриманні товару.
  •   онлайн оплатою на сайті.
  •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

273 шт.
0 шт.
223 × 223 × 50 мм
6+
Battery 0 шт.

Опис LEGO DOTS Секретні коробочки (41925)

Конструктор LEGO DOTS 41925 Секретні коробочки – це не чергова дрібничка, про яку дитина забуде на наступний день, а повноцінна платформа для творчості.

Що ще за платформа для творчості?

Конструктор ЛЕГО DOTS 41925 являє собою коробку, яка замикається в форматі книги. Вона буде зберігати в собі всі найпотаємніші секрети дитини. Неможливо обійти стороною і цікаву маленьку коробочку для зберігання ключа, яку також можна використовувати в якості підставки для улюблених фото.

Де ж тут творчість? Річ у тім, що зовнішній вигляд коробок можна міняти на свій розсуд за допомогою невеликих плиток різного кольору і розміру. Дитина може створювати унікальні візерунки, черпаючи натхнення з уяви, а може відтворювати вже готові ескізи з відкритих джерел. У будь-якому випадку, нудьгувати не доведеться. Це відмінний варіант, щоб створити щось унікальне, щось, чого немає у друзів, близьких, знайомих, та й взагалі ні у кого.

Думаєте це все? Під час гри у дітей залучається логіка, розвивається фантазія, покращується дрібна моторика рук і навіть виробляються правильні комунікативні навички якщо малюк грає з друзями. Нічого дивного, це ж ЛЕГО.

Про набір

В упаковці знаходяться 273 деталі, які відмінно між собою взаємодіють і не можуть нашкодити дитині. Вони зроблені з високоякісного пластику, тому не бояться механічних впливів. Більш того, деталі зберігають яскравість і насиченість кольорів упродовж довгих років експлуатації, тому шкатулки відмінно підійдуть в якості доповнення до кімнатного інтер'єру.

Зверніть увагу, що разом з деталями в коробці LEGO DOTS Секретні коробочки (41925) знаходиться невеликий ключ, який не тільки закриває шкатулку, але і дає можливість легко від'єднувати деталі конструктора. Це дозволить отримувати ще більше задоволення від гри.

Відгуки про LEGO DOTS Секретні коробочки (41925)

Залишити відгук

Будьте первым, оставьте свой комментарий об этом товаре

Рекомендуємо подивитися ці товари

33 шт.
6+
Артикул:
41913
300 шт.
6+
351 шт.
6+
Артикул:
41900
33 шт.
6+
Артикул:
41907
405 шт.
6+
109 шт.
6+
33 шт.
6+
33 шт.