>
Предзаказ
599 грн
466 грн
Повідомити про наявність
Ми повідомимо вас відразу ж, як товар надійде до нас.

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

 •   готівкою при отриманні товару.
 •   онлайн оплатою на сайті.
 •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

23 шт.
2 шт.
35.4 × 9.1 × 19 cm
1 1/2+
0 шт.
5.0

Опис

Набути навичок усного рахунку, оволодіти секретами правильного написання і розуміння цифр, зрозуміти ази арифметики допоможе малюкові набір LEGO Duplo 10847. У ньому реалізована функція "Вчися граючи" - замість виснажливих уроків батьки зможуть познайомити дитину з необхідними знаннями як би "мимохідь", в процесі захоплюючої гри з іграшковим потягом. У комплекті - чотири різнокольорових універсальних колісних платформи, 10 кубиків з барвистими принтами цифр і 3 фігурки - кішки і двох хлопців.

 • 5.0

  5 жов, 2020
  Отличный набор для юного математика. с лего учиться легко. Понравилось , что у каждой цифры свой цвет. Мы сами сделали флажки для минифигурок, игра стала интереснее. Сын с удовольствием останавливал поезд, добавлял вагоны. Вот так мы освоили счет.
  Достоинства:
  качество, легкость в обучении
 • 5.0

  26 гру, 2019
  Хороший набір для того, щоб розпочати знайомство з лєго. Простий, пізнавальний, цікавий для дітей. Надалі його можна доповнювати багатьма іншими наборами, тим більше що вагони цього поїзда їздять по рейкам залізниці дупло.
 • 5.0

  31 лип, 2019
  Відмінний наборчик. Купила його для своєї дочки і дуже задоволена. За допомогою цього поїзда ми з нею ще й вчимо рахунок, а не тільки граємо в залізницю. Сам конструктор зручний і повністю безпечний для дитини. Про його кути просто неможливо поранитися і подряпатися. Кубики великі і добре скріплюються між собою. Моїй доньці особливо подобаються чоловічки і котик, вона постійно з ними грає. Даний конструктор добре компонується з іншими наборами з серії Лего Дупло. Ми до нього ще й спеціальні рейки прикупили.
 • 5.0

  20 жов, 2018
  Я заказал для своего 5 - ти летнего сына такой конструктор, заказ доставили быстро. Качеством конструктора Lego я доволен. На кубиках конструктора есть цифры, так что сын ещё и научился считать до десяти.
 • 5.0

  19 жов, 2018
  Этот набор у нас был самым первым, мы его подарили сыну, когда ему был 1 годик. Благодаря набору сын выучил цвета, цифры, а также научился сам складывать и раскладывать детали. Сейчас сыну уже 3 и он до сих пор с удовольствием играет ним.
  • 5.0

   5 жов, 2020
   Да, лего подходит для детей с рождения. Мы тоже брали эту серию для изучения цветов, фигур. Серия просто бомба!

Видео Товара

Рекомендуємо подивитися ці товари

21 шт.
2+