>
Під замовлення
4999 грн
Ціна вказана на момент останнього продажу.
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань

По Києву кур'єром: безкоштовно (100% передоплата)

По Києву поштою: безкоштовно (100% передоплата)

По Україні: безкоштовно (100% передоплата)

Накладений платіж: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

За умови передоплати відправка і доставка даного набору здійснюється безкоштовно.

Оплатити замовлення Ви можете:

  •   готівкою при отриманні товару.
  •   онлайн оплатою на сайті.
  •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

587 шт.
5 шт.
38.2 × 7.1 × 26.2 cm
8+
0 шт.

Опис

З деталей набору ЛЕГО 79109 можна зібрати дві основні будівлі міста Колбі - банк і відділок шерифа. Банк є одноповерховою конструкцією з великою вивіскою над входом. Вхідні двері і вікна пофарбовані в білий колір, а стіни переважно зелені з невеликими вставками з сірої цегли. Зліва від входу є кріплення для світильника, праворуч поставлена ​​велика бочка. Інтер'єр банку практично не декорований. Головне місце в залі займає броньований чорний сейф, наповнений грошима і сріблом. Він становить єдине ціле з лівим крилом будівлі. Під час пограбування можна використовувати спеціальний механізм, щоб «підірвати» частину стіни і дістатися до заповітних багатств. Розмір банку в зібраному вигляді становить 14 х 17 х 8 см.

Будівля охоронця правопорядку також складається з одного поверху. Над входом під довгим козирком висить табличка «Шериф». На інформаційному стенді видно плакат із зображенням одного з бандитів, що знаходиться в розшуку. Поруч із входом є невелика прибудова, яка представляє собою тюремну камеру. На вулицю виходить лише невелике вікно з гратами. Збоку передбачено місце для кріплення динаміту і спеціальний важіль, натиснувши на який, можна зруйнувати частину стіни і звільнити ув'язненого. Усередині будівля складається з однієї кімнати, яка є робочим місцем шерифа. Тут є два столи, стілець і стійка для зберігання зброї і наручників. На даху будівлі за великим щитом захована гармата і ящик з боєприпасами. Розмір відділка шерифа в зібраному вигляді становить 13 х 17 х 9 см.

Будьте первым, оставьте свой комментарий об этом товаре

Видео Товара

Рекомендуємо подивитися ці товари