>

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

 •   готівкою при отриманні товару.
 •   онлайн оплатою на сайті.
 •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

490 шт.
1 шт.
262 × 222 × 124 мм
8+
Battery 0 шт.
4.0

Опис LEGO Minecraft Будинок-порося (21170)

Милий дім

Що ви знаєте про будівництво будинків у Minecraft? Вони можуть бути різними: в скелі, на дереві, багатоповерхові і навіть викопані землянки. Але чи бачили ви колись будинок в формі тваринки? Ні? Тоді хочемо вам показати набір конструктора LEGO 21170 Будинок-порося, який можна купити в нашому магазині.

Цей будинок виконаний у формі поросяти з гри. Він досить функціональний і має безліч пристосувань.

Що має будинок?

Потрібно відразу уточнити, що цей будинок складається з двох поверхів.

 • На першому поверсі знаходиться загін з хвірткою, в який ви можете помістити свою домашню худобу. Наприклад, маленьких свинок, фігурки яких будуть в наборі. Поруч є грядки з уже висадженої морквою, а також підйом на другий поверх.
 • Другий поверх зустрічає нас дерев'яними дверима, які можуть відкриватися. Увійшовши в них, ми можемо розглянути житловий блок будинку. У ньому досить затишно і вистачає різних меблів. Всередині ми можемо побачити ліжко, верстак, піч, а також полицю з книгами. У темний час доби будинок буде освітлюватися факелом на стіні, а вдень – світло потраплятиме через великі вікна.
 • Є також маленький городик на даху будинку, тут нема чому дивуватися – це ж світ Minecraft. Але як потрапити на дах? У цьому нам допоможе хитрий спосіб: з голови свинки тече стовп води, по якому можна піднятися і спуститися, немов ліфтом. До того ж, ця вода поливає і грядки.

Персонажі

 • Цей набір має мініфігурки Алекс, яка озброєна мечем, щоб захистити себе і свій будинок.
 • І фігурку кріпера, який хоче зруйнувати ваш будинок. До речі, він може це зробити. Ззаду будинку є хитрий механізм, який може руйнувати частину будівлі.

Озбройтеся мечем і не дайте злісним мобам зруйнувати ваш фантастичний будиночок!

Відгуки про LEGO Minecraft Будинок-порося (21170)

Залишити відгук
 • 4.0

  12 січ, 2021
  Купил этот набор и Коралловый риф, дополнить коллекцию сыну. Так вот, я понимаю, что цена очень отличается, но даже по задумке эти наборы и рядом не стоят. В том из интересностей разве что иглобрюхи, а тут и дом в виде свинки и интерьер, и водопад. Очень понравилась маленькая свинка, прям милота. Открывается и закрывается дверь хорошо, не отпадает, а то мы за это немного боялись. Но вот зачем и в тот, и в этот набор было добавлять Алекс, хоть бы уже Стива.
  Достоинства:
  Много полезностей: печка, верстак и тд. Неплохо дополняет остальные наборы, хотя такая большая свинья немного и выделяется.
  Недостатки:
  Раздражает, что почти во всех наборах идут одинаковые фигурки.
 • 4.0

  12 січ, 2021
  Приятно получить новый набор одним из первых. Особенно, когда это такой прикольный свинодом. Весь дизайн в розовом цвете, что как раз соответствует свинке из майнкрафта. Внутри есть все, что нужно для выживания: печь, верстак, кровать, библиотека и водопад. Под домом находится загон для некоторых свиней, не являющихся домашними, и лужа с водой. Игровые особенности набора включают функцию взрыва. Несколько персонажей дополняют набор: Алекс с золотой лопатой, две свиньи, крипер и лианы.
  Достоинства:
  По сравнению с Кораловым рифом, этот набор просто афигенный, хоть что-то интересное.
  Недостатки:
  Фигурки самые обычные. Скоро соберу целую армию Алекс, везде их пихают.

Видео Товара

Рекомендуємо подивитися ці товари

Артикул:
21158
204 шт.
7+
Артикул:
21140
198 шт.
7-14 років
Артикул:
21115
408 шт.
8+ років
Артикул:
21145
198 шт.
7-14 років
222 шт.
7+ років
Артикул:
21153
260 шт.
7+
Артикул:
21162
74 шт.
7+
Артикул:
21113
249 шт.
8+