>
Під замовлення
23250 грн
Ціна вказана на момент останнього продажу.
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань

По Києву кур'єром: безкоштовно (100% передоплата)

По Києву поштою: безкоштовно (100% передоплата)

По Україні: безкоштовно (100% передоплата)

Накладений платіж: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

За умови передоплати відправка і доставка даного набору здійснюється безкоштовно.

Оплатити замовлення Ви можете:

  •   готівкою при отриманні товару.
  •   онлайн оплатою на сайті.
  •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

577 шт.
0 шт.
38.4 × 11.4 × 38.4 cm
10+
0 шт.

Опис

Диво Mindstorms NXT Lego (Лего)!

У сучасному світі будь-якому школяреві під силу зібрати великого іграшкового робота Lego (Лего) Mindstorms. І дійсно, за допомогою конструктора Lego (Лего) Міндстормс другого покоління будь-який монстр чи миролюбний робот Lego (Лего) «оживають». Перше покоління Lego (Лего) Mindstorms, яке характеризувалося нескінченними можливістями Лего, займало навіть дорослу людину. Оновлений конструктор Lego (Лего) Mindstorms тепер більше і потужніше. Сучасна іграшка для дітей, яка може вирішувати будь-які дорослі завдання, пройшла серйозні випробування. У тестах брали активну участь військові. Можна сказати, Lego (Лего) Mindstorms тестували в реальних військових умовах.

Lego (Лего) Mindstorms працює на базі комп'ютерного контролера NXT, тобто це два мікропроцесора, більше 256 кбайт Flash-пам'яті, USB-інтерфейс, Bluetooth-модуль, а також рідкокристалічний екран, гучномовець, батарейний блок, порти датчиків і сервоприводів. Якраз в NXT таїться величезний потенціал можливостей конструктора. У пам'яті контролера є програми, що завантажуються з комп'ютера. Інформація з комп'ютера передається як за допомогою USB-кабелю, так і за допомогою Bluetooth. Крім цього, завдяки Bluetooth можна керувати Лего-роботом за допомогою мобільного телефону, треба тільки встановити java-додаток.

За допомогою чотирьох датчиків Lego (Лего) NXT розуміє навколишнє середовище. Елементарний датчик дотику виглядає, як кінцевий перемикач. Наприклад, коли Лего робот-навантажувач впирається в вантаж, датчик командує контролером. Мікрофон відгукується на звук певної гучності. Непростий ультразвуковий далекомір сповіщає контролер про відстань до найближчого об'єкта в сантиметрах. Датчик світла (це лампочка і фотоелемент) допомагає Lego (Лего) роботу розпізнавати ступінь освітленості або кольору. В результаті виходить, що Lego (Лего) робот може бачити, чути і відчувати.

Будьте первым, оставьте свой комментарий об этом товаре

Рекомендуємо подивитися ці товари