>
Уточнити наявність
26774 грн
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань
Повідомити про наявність
Ми повідомимо вас відразу ж, як товар надійде до нас.
Купити в розстрочку

По Києву кур'єром: безкоштовно (100% передоплата)

По Києву поштою: безкоштовно (100% передоплата)

По Україні: безкоштовно (100% передоплата)

Накладений платіж: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

За умови передоплати відправка і доставка даного набору здійснюється безкоштовно.

Оплатити замовлення Ви можете:

 •   готівкою при отриманні товару.
 •   онлайн оплатою на сайті.
 •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

541 шт.
0 шт.
42 × 16 × 31 cm
10+
0 шт.
4.7

Опис

Базовий набір оптимізований для використання в класі і містить все необхідне для навчання за допомогою технологій LEGO® MINDSTORMS®. Він дозволяє учням конструювати, програмувати і тестувати проблеми та їх вирішення, використовуючи справжні технології робототехніки. Набір включає в себе потужний мікрокомп'ютер EV3, що контролює мотори і збирає дані з датчиків. Він також підтримує протоколи Bluetooth і WiFi (підтримується WiFi адаптер NETGEAR WNA1100 Wireless-N 150) і функціонал реєстрації даних. Цей набір з легкістю надихне Ваших учнів на спільне обговорення проблеми і пошук креативного рішення, які потім можна буде втілити в життя, побудувавши і протестувавши, використовуючи набір моторів, датчиків і будівельних елементів LEGO. Стартовий набір поставляється в зручній коробці, ідеальній для зберігання елементів і використання в класі. Програмне забезпечення та зарядний пристрій можна придбати окремо.

У набір входять:

• Три електричні сервомотора

• Вбудовані в мотори датчики обертання і ультразвуковий датчик
• Датчик кольору, гіроскопічний датчик і два датчика дотику

• Акумулятор, що перезаряджається

• Колеса

• Сполучні кабелі

• Інструкції по збірці

• Елементи LEGO® Technic для створення безлічі моделей

 • 5.0

  29 січ, 2021
  Особисто мені дуже сподобалось середовище програмування. Я завжди мріяв займатися чимось подібним і ось, випала нагода. Чом запрограмувати робота не потрібно писати довжелезні коди. Програма містить вже готові алгоритми у вигляді піктограм і їх просто потрібно зібрати у послідовність. Сподіваюсь, що після цього зможу перейти у Java або C+.
  Достоинства:
  Якщо ви вагаєтесь чи зможете впоратись з набором, то я раджу все ж ризикнути. Ось я ніколи не займався робототехнікою або програмуванням, а вже завершую першого робота. У програмі взагалі все інтуїтивно зрозуміло.
  Недостатки:
  Не зрозумів, чому в наборі немає повноцінного акумулятора.
  • 4 кві, 2021
   А яке там середовище програмування? Є назва? Хотів би подивитися перед покупкою.
 • 5.0

  29 січ, 2021
  По частині роботів в нашій родині більше син, вже декілька років ходить на гурток. Тому на свята було вирішено придбати йому цей набір. У магазині одразу порадили взяти акумулятор, щоб потім не бігати. За словами сина, в наборі є все, що йому потрібно: різні датчики, мотори, допоміжні деталі, кабелі. Чекаю на першого, зібраного ним, власного робота.
  Достоинства:
  Програмне забезпечення безкоштовне. Також є 48 відеоуроків з покроковими інструкціями.
  Недостатки:
  Для мене, як для людини, яка ніколи таким не цікавилась - це взагалі темний ліс.
 • 5.0

  27 січ, 2021
  Очень давно занимался робототехникой и решил возобновить это. И как всегда, решил, что чего же мне возится с версией попроще: 31313, лучше сразу взять этот. Упаковка - удобный пластиковый контейнер. Также предусмотрен специальный лоток для сортировки, что в дальнейшем очень ускоряет сборку. Основные цвета - серый и белый. Блок EV3 является микроконтроллером на базе процессора ARM9 с ОС Linux. Я использую 6 батареек типа АА. Есть 2 больших и 1 средний мотор, а также разнообразные датчики.
  Достоинства:
  В отличии от домашней версии есть контейнер для хранения. Наличие гироскопа.
  Недостатки:
  Возможно придется докупить ресурсный набор 45560 (так хочется докупить и собрать слона). Новичок не разберется сам в алгоритме. Хрупкий разьем.
 • 5.0

  27 січ, 2021
  Сын в последнее время серьезно заинтересовался роботами и я решил на праздники приобрести ему этот набор. Внутри микрокомпьютер EV3, от которого все и работает, на него же приходят данные с датчиков. Но для этого нужно будет скачать программное обеспечение. Благо, это не проблема. Также в набор входят разнообразные датчики: касания, цвета, движения. Инструкция предлагает 5 вариантов роботов, которые могут подключаться к телефонам по вай-фаю и блютуз.
  Достоинства:
  Смогли собрать щенка, как на фото. Робот может различать цвета и реагировать на действия. Подключается к Android и iOS.
  Недостатки:
  Для человека, который с этим вообще не связан будет сложно.
  • 15 кві, 2021
   А как он реагирует? Тот же щенок, к примеру.
 • 4.0

  27 січ, 2021
  Это уже далеко не лего для детей, тут игрушки по круче. Как только набор попадает в руки, понимаешь насколько хорошее качество. Коробка не картонная, а из мягкой пластмассы, поэтому прослужит долго. Внутри все можно разложить по отделениям. На дне - инструкция для начинающих. В ней все понятно и без слов. В дальнейшем можно отступить от неё и придумать свое. Компьютер внутри бережно упакован в отдельную коробочку. В комплекте только зарядки для аккумулятора. Пробовал ставить батарейки - на долго не хватает. Нужно или докупить или взять с подходящего телефона. В дальнейшем для расширения количества деталек можно докупить 45560.
  Достоинства:
  Все упаковано супер-надежно. Внутри много небольших отделений. Еще подбираю подходящую зарядку, так что не испробовал на полную
  Недостатки:
  Проблемка с аккумулятором. Для каких-то заданий придется скачать програмное обеспечение.
  • 4 кві, 2021
   Таак, якість тут усюди, від упаковки, до самих деталей та інструкцій.
 • 4.0

  27 січ, 2021
  Если ищете набор просто для игры, то не берите. Ребенок или вы вряд ли разберетесь с ним сами. Зато если есть какое-то понимание о робототехнике или ходите на кружок, тогда можно. Насколько я знаю, то набор 31313 попроще. В этот комплект входит: аккумулятор, 5 датчиков, гусеницы, бокс для хранения. Только нет зарядного, придется докупить отдельно. Если что, нужен адаптер на 10 вольт.
  Достоинства:
  У нас этим сын занимается, ходит на кружок, то ему это интересно. Из последнего сделанного: робот, который собирает кубик рубика. Есть даже бокс для хранения в комплекте.
  Недостатки:
  Нету зарядного. Придется докупать дорогое от лего или искать замену так.
  • 15 кві, 2021
   Ну почему же, у нас сын в 14 лет самостоятельно разобрался со всем. Так что это скорее индивидуально.
  • 4 кві, 2021
   Согласна, если и покупать, то с пониманием того, что вам это действительно нужно и вы готовы учиться.

Видео Товара

Рекомендуємо подивитися ці товари