>
Новина
Опубликовано27.08.2019

Коллектив Constructors — познакомимся?

Новость
Опубликовано, 27.08.2019

Хто ми? LEGO – фани!

     Зазвичай, при фразі «адміністрація магазину», в уяві пересічного клієнта та покупця зразу постає індиферентний консультант або продавець зі «штучною» посмішкою та жадібний менеджер, що хоче заробити побільше грошенят на відвідувачах магазину. Що ж, адміністрація сайту магазину Constructors.com.ua рада зруйнувати цей міф! Велика команда хлопців та дівчат, що щиро полюбляє продукцію LEGO, працює на користь усіх бажаючих купити новий, яскравий набір конструктору! Піклуючись про кожного клієнта, наші оператори, продавці та кур’єри мають не так вже й багато вільного часу, тому ця цікава феєрична фотосесія справжнє маленьке свято в дружньому тісному колі працівників Constructors.com.ua! Давайте і ми спробуємо розібратись, в чому ж секрет такого ентузіазму та неформального, майже грайливого відношення до своєї роботи в цього творчо незвичного колективу, який налічує 17 різнобарвних та дуже талановитих осіб?


     1) Відкритість.
Наші клієнти та відвідувачі завжди можуть своєчасно отримати відповідь на будь-які питання щодо асортименту магазину та акцій, які проводяться в даний час. Зв’язатись онлайн з оператором магазину можна тут або відвідавши монобрендовий магазин Constructors.com.ua особисто, за адресою: м. Київ, вул. Олени Теліги, 29. Ми завжди раді нашим відвідувачам та готові надати відповідь на будь-які запитання!
     2) Лояльність.
В наш час, коли індустрія розваг суттєво подорожчала, дуже важливо забезпечити дитину хоча б мінімумом дійсно якісних, міцних та цікавих іграшок за доступною ціною. Магазин Constructors.com.ua при кожній нагоді проводить акції, дисконтні програми та сезонні «цінопади» задля заощадження коштів пересічних покупців. А дізнатись про нові вигідні умови купівлі можна, слідкуючи за новинами нашого сайту.
     3) Оперативність.
І знову ж таки – невблаганний час диктує свої умови. «Гроші – час» - ось яка основна максима сьогодення. Ми прагнемо якнайбільше скоротити термін від моменту замовлення на нашому сайті до отримання бажаної коробочки LEGO у ваші руки. Мобільні оператори, вправні консультанти, швидкі кур’єри – ось єдине ціле, що безперебійно постачає новенький асортимент LEGO по всій Україні!
     4) Якість.
Передусім, ми чесні перед покупцем. Жоден товар, який продається магазином Constructors.com.ua, не є підробкою, неякісним або з дефектами. Усі набори, котрі потрапляють на онлайн – прилавок магазину, маючи певні недоліки, містяться у відповідній категорії «Набори Б/У». Також контроль якості стосується і опису товарів. Ми ніколи не «позичаємо» контент у інших сайтів, а творимо його власноруч. Це – принципова позиція, адже увесь LEGO-світ магазину Constructors.com.ua створений руками і креативом ентузіастів та винахідників.
     Що ж, підсумовуючи наш екскурс у таємниче життя адміністрації та колективу сайту-магазину, можна сказати: так, ці люди дійсно збагачуються! Збагачуються радісними емоціями своїх відвідувачів, десятками й сотнями людей навколо своїх великих інсталяцій, ідеями та думками щодо розвитку улюбленої справи, адже без вас, улюблені фанати конструктору, не було б і наших маленьких щоденних перемог!
     Дякуємо, що ви залишаєтесь з нами вже більше 8 років!

З повагою, колектив Constructors.com.ua.