>
Новина
Опубликовано09.01.2020

Фигурки LEGO DC Super Heroes

Новость
Опубликовано, 09.01.2020

Крім сотні новеньких конструкторів 2020-го року, наш асортимент поповнився свіжою колекцією мініфігурок. Та ще яких — по культовому всесвіту DC Super Heroes. А це означає, що кожна з 16-ти фігурок є знаменитим персонажем зі своєю унікальною історією.

І так, в даній колекції ви знайдете і зможете придбати таких героїв, як: Бетмен, Супермен, Кіборг, Чудо-Жінка. Але і без великих суперзлодіїв не обійшлося: Джокер, Синестро і Метаморф.

Не важливо, ви фанат коміксів, кіновсесвіту або ж просто вам симпатичні дані персонажі — для усіх випадків це стане прекрасною покупкою, адже серійні фігурки LEGO завжди високо цінуються серед шанувальників і колекціонерів.

Наш магазин один з єдиних на ринку України, хто пропонує унікальні умови: запакований пакетик-сюрприз можна придбати у нас за найнижчою ціною серед конкурентів. Але якщо ви не маєте бажання купувати «кота в мішку» — зверніть свою увагу на вже відібрані фігурки.

 

Звичайно ж, ви можете придбати одразу повну колекцію фігурок LEGO DC 71026, цим і славиться наш магазин. Вау, але ж це ще не все!

Ми пропонуємо оригінальне рішення, щоб захистити фігурки від пилу, бруду та інших фізичних впливів — пластикові прозорі вітрини для фігурок. Це високоякісний оригінальний товар від LEGO, який забезпечить красу і безпеку для вашої колекції фігурок ЛЕГО.

В наявності є кілька кейсів з комірками  для 8-ми і 16-ти фігур. Також, представлені і ліцензійні кейси — LEGO Movie, LEGO Ninjago і LEGO Batman. Дані вітрини додатково включають тематичний задній план.

Зверніть увагу на чудову пропозицію: